بازار رمزارزها در هفته گذشته دچار رکود شد و به ارزش بازار 1 تریلیون دلاری نزدیک شد این شاخص نشان می دهد که ممکن است ریزشهای بیشتری برای بیت کوین وجود داشته باشد

بازار رمزارزها در هفته گذشته دچار رکود شد و به ارزش بازار 1 تریلیون دلاری نزدیک شد. این اتفاق در حالی رخ داد که بیت کوین از 15 آگوست حدود 14 درصد از دست داد و در حال حاضر بالاتر از مرز 21000 دلار است.

با این حال، با توجه به یک شاخص محبوب که معمولاً برای اندازه‌گیری میانگین قیمت بیت کوین در بازه‌های زمانی مختلف استفاده می‌شود، ریزش بیشتری در راه است.

قیمت بیت کوین از حدود 25000 دلار در حال حاضر به حدود 21500 دلار کاهش یافته است. این نشان دهنده کاهش اندکی کمتر از 14 درصدی در هشت روز است.
با این حال، یک شاخص محبوب نشان می دهد که ممکن است ریزش بیشتری در راه باشد و بدترین قسمت ریزش هنوز سپری نشده است.

یک تحلیلگر CryptoQuant در مورد این موضوع اظهار نظر کرد که گفت:
شاخص MVR Tripple Ribbon بیتکوین(شامل سه میانگین متحرک) نشانه دیگری است که سقوط بیت‌کوین را پیش‌بینی می‌کند. امسال، به طور فرضی، این پنجمین نشانه تمام عیار این شاخص خواهد بود که نشان دهنده ضعف بیت کوین و فروش بیشتر است. به طور میانگین، امسال سیگنالهای مشابهی منجر به فروش 30 درصدی بیت کوین شد.

MVRV Triple Ribbon از سه میانگین متحرک تشکیل شده است – میانگین های 10 روزه، 15 روزه و 20 روزه.

در زمان نگارش این مقاله، این اندیکاتور در آستانه یک تقاطع است که قبلاً کاهش متوسط ​​30 درصدی را نشان داده بود. اگر مانند قبل عمل کند، قیمت بیت کوین بسیار کمتر از 20 هزار دلار خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *