ایروالکس با کمک ریپل سرویس پرداخت بین‌المللی در نیوزیلند راه‌اندازی می‌کند

شریک ریپل، Airwallex، راه اندازی خدمات پرداخت بین المللی خود را در نیوزلند اعلام کرده است. کسب‌وکارها در نیوزلند به خدمات پرداخت جهانی Airwallex که جایگزینی برای بانک‌های معمولی است، دسترسی خواهند داشت.

Airwallex از زمان پیوستن به شبکه بلاک چین سازمانی ریپل در سال 2017 از RippleNet استفاده می کند.

ریپل همکاری با خودروهای لوتوس را تایید کرد

سازنده مشهور خودروهای پرفورمنس بریتانیا، لوتوس، برنامه‌های خود را برای ورود به بازار توکن‌های غیرقابل تغییر (NFT) فاش کرده است.

برای افتتاحیه مجموعه NFT، لوتوس با NFT PRO، متخصص صنعت و ریپل، شریک بلاک چین خود که پشتیبانی فنی در شبکه XRP Ledger (XRPL) ارائه می‌کند، همکاری خواهد کرد.

همکاری بین Lotus و NFT PRO با ارائه چشم‌اندازهای جدید برای مصرف‌کنندگان، کلکسیونرهای NFT و علاقه‌مندان به کریپتو، نشان‌دهنده ورود خودروسازان به web3 است.

XRPLF یک سازمان غیرانتفاعی است که مستقل از ریپل وجود دارد و صرفاً به رشد و توسعه بلندمدت XRP Ledger اختصاص دارد.

مدیر مهندسی ریپل، “NIKB”، در این باره اظهار داشت که Ripple به همکاری در پایگاه کد ادامه خواهد داد و در عین حال معرفی عملکرد AMM بومی را به عنوان مرحله بعدی توسعه XRPL پیشنهاد می کند.

بازارسازان خودکار قراردادهای هوشمند DeFi هستند که کاربران را قادر می‌سازد تا با افزودن ارزهای دیجیتال به یک استخر نقدینگی، بازاری را ایجاد کنند. آنها بخشی از صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) هستند که برای حذف واسطه‌ها از تجارت دارایی‌های کریپتو معرفی شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *