اسکات ردلر از گروه تجاری T3 می گوید که اگر گاوها نتوانند سطح 17600 دلار را حفظ کنند قیمت بیت کوین ممکن است در مسیر سقوط به 10000 دلار قرار گیرد

بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 19804 دلار در صرافی بیت استمپ معامله می شود و در تلاش است تا مومنتوم خود را بازیابد. ردلر ادعا می‌کند که سپتامبر امسال به دلیل تعداد زیاد فرصت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال بسیار «جالب» خواهد بود. تا زمانی که قیمت بیت کوین زیر سطح کلیدی 20700 دلار باقی بماند، فشار نزولی همچنان ادامه خواهد داشت.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بیت کوین پس از عملکرد بهتر در ماه جولای به بدترین دارایی ماه اوت تبدیل شد. این ارز دیجیتال ماه گذشته پس از اینکه فدرال رزرو ایالات متحده امیدهای معامله گران را برای سیاست پولی سازگارتر از بین برد، آسیب شدیدی دید. اخیرا، ردلر همچنین پیش‌بینی کرده است که قیمت اتریوم علی رغم ارتقا ادغام می‌تواند به زیر مرز 1000 دلار کاهش یابد.

“اثر سپتامبر”

بسیاری از معامله گران نیز بر این باورند که بیت کوین نیز در این ماه عملکرد ضعیفی خواهد داشت. از نظر تاریخی، سپتامبر یک ماه وحشتناک برای بیت کوین بوده است. بزرگترین ارز دیجیتال از سال 2013 تا کنون به طور متوسط ​​6 درصد در سپتامبر کاهش یافته است. بیت کوین تنها در سپتامبر سالهای 2015 و 2016 توانست مثبت باقی بماند. در سال های 2014 و 2019، قیمت این ارز دیجیتال پرچمدار به ترتیب 19 درصد و 13.4 درصد سقوط کرد. در این میان، به نظر می رسد فدرال رزرو در مسیر اعلام چند مرحله دیگر از افزایش نرخ بهره است. معامله گران بر این باورند که بانک مرکزی برای مهار تورم در شهریور ماه جاری نرخ بهره پایه را 75 صدم درصد دیگر افزایش خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *