اسکات ردلر احتمال سقوط بیشتر بهای اتریوم وجود دارد

اسکات ردلر (Scott Redler)، مدیر ارشد استراتژیک گروه تجاری T3 در اظهار نظری جنجالی گفته است اتریوم (ETH)، دومین ارز رمزپایه بزرگ بازار، احتمالاً اصلاح شدیدتری را تجربه می کند.

ردلر مدعی شده است که اتر در ماه نوامبر پس از اینکه نمودار هفتگی آن سیگنال فروشی را در سطح ۳۷۰۰ دلار صادر کرد، پس از شکستن میانگین های متحرک متعدد و ریجکت شدن در سطوح ۲۸۰۰ و ۲۳۰۰ دلار، وارد بازاری نزولی شد.

اکنون، اولین آلتکوین بازار، بار دیگر در موقعیتی خطرناک ظاهر شده است و به نظر می رسد خرس‌ها مصمم هستند که این ارز دیجیتال را به زیر سطح ۱۷۰۰ دلار برسانند. ردلر پیش بینی می کند که در صورت تحقق این فرضیه، اتر احتمالاً در مرحله بعدی تا مرز ۱۴۰۰ دلار سقوط می کند.

گفتنی است که روز ۱۲ می به دنبال سقوط شبکه  ترا، اتر به طرز وحشتناکی حمایت های کلیدی خود را از دست داد و در نهایت تا۱۷۰۱ دلار کاهش یافت. در حالی که اتر توانست پس از آن، تا حدودی از آن سقوط بهبود یابد، اما نتوانست حرکت صعودی خود را حفظ کند و تلاش‌های متعدد آن برای بازپس گیری سطح ۲۰۰۰ دلار هربار با شکست مواجه شد.

در حال حاضر، اتر با قیمت ۱۸۱۲ دلار معامله می شود که ۶۳٫۸۱ درصد نسبت به بالاترین سطح خود یعنی ۴۸۷۸ دلار هفت ماه پیش، کاهش یافته است.

مطلب کامل  اندونزی می‌خواهد مالیات ۰.۱درصدی بر ارزهای دیجیتال وضع کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *