استراتژیست جی‌پی مورگان بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال خود را بفروشید

بلومبرگ گزارش می دهد که دیوید کلی(David Kelly)، استراتژیست ارشد جهانی در JPMorgan Asset Management، ادعا می کند که سرمایه گذاران باید دست به فروش رمز ارزها بزنند. کلی متقاعد شده است که سیاست انقباضی مداوم فدرال رزرو ایالات متحده ریزش بیشتری را برای دارایی های دیجیتال به همراه خواهد داشت.

او همچنین نسبت به سهام‌های فناوری با ارزش بازار بزرگ دیدگاه نزولی دارد. بیت کوین همگام با سهامهای بزرگ حوزه فناوری معامله می شود

پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو گفت که بانک مرکزی به کمپین انقباضی خود برای افزایش نرخ بهره در کنفرانس جکسون هول ادامه خواهد داد، بازار کریپتو حرکت نزولی شدیدی داشت. بیت کوین و آلت کوین های برتر به دلیل اظهارات نزولی پاول، رشد خود را از دست دادند.

روز دوشنبه، نیل کشکاری، رئیس بانک فدرال رزرو مینیاپولیس گفت که از فروش گسترده در بازار “خوشحال” است زیرا این بدان معناست که سرمایه گذاران درک می کنند که فدرال رزرو کاملا متعهد به بازگرداندن تورم به 2٪ است. کشکاری می‌گوید: نسبت به رشد بازار سهام که در اواخر تیرماه پس از اعلام دومین افزایش متوالی 75 واحد پایه ای نرخ بهره توسط بانک مرکزی رخ داد، حس خوبی نداشت.

در آگوست گذشته، کشکاری گفت که 95 درصد کریپتو کلاهبرداری، هیاهو، سر و صدا و سردرگمی است.

ماه گذشته، JPMorgan اشاره کرد که هزینه تولید برترین ارز دیجیتال به تنها 13000 دلار کاهش یافته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *