احساسات سازمانی نسبت به اتر به سمت چرخه مثبت تغییر کرده است

به نظر می رسد که احساسات سازمانی نسبت به اتر (ETH) به سمت چرخه مثبت تغییر کرده است، به طوری که محصولات سرمایه گذاری دیجیتالی که قرار گرفتن در معرض دارایی را ارائه می دهند، چهار هفته متوالی جریان ورودی داشته اند.
قبل از این، محصولات سرمایه گذاری اتر(ETH) در یک دوره طولانی ۱۱ هفته ای خروجی داشتند که مجموع خروجی های سال تا به امروز (YTD) به ۴۵۸ میلیون دلار در اواسط ژوئن(اواخر خرداد) رسید.
بر اساس داده‌های آخرین نسخه گزارش هفتگی CoinShares،جریان ورودی دارایی های دیجیتال محصولات سرمایه‌گذاری اتر در مجموع ۸٫۱ میلیون دلار بین ۱۸ ژوئیه و ۲۲ ژوئیه(۲۸ خرداد تا ۱ تیر) ورودی داشته‌اند که به هفته قبل با جریان‌های قابل توجه ۱۲۰ میلیون دلاری اضافه شده است.
رقم ۱۲۰ میلیون دلاری بزرگترین ورودی هفتگی برای محصولات اتر از ژوئن ۲۰۲۱(خرداد ۱۴۰۰) است و CoinShares نشان می دهد که “اعتماد سرمایه گذاران به آرامی در حال بهبود است” زیرا ارتقاء مورد انتظار اتریوم به پایان نزدیک تر می شود.
در حال حاضر، جریان YTD برای محصولات سرمایه گذاری اتر در مقایسه با ۴۵۸ میلیون دلار در ژوئن(خرداد)، به ۳۱۵ میلیون دلار خروجی کاهش یافته است.

داده‌های CoinShares همچنین نشان می‌دهد که محصولات سرمایه‌گذاری که قرار گرفتن در معرض بیت‌کوین (BTC) را ارائه می‌دهند، با ۱۹ میلیون دلار بیشترین ورودی را در هفته گذشته داشته‌اند و به هفته قبل از آن اضافه می‌شود که در آن وجوه بیت‌کوین به ارزش ۲۰۶ میلیون دلار جریان ورودی ایجاد کردند.قابل ذکر است، در حالی که سرمایه‌گذاران نهادی در بیشتر سال ۲۰۲۲ نسبت به اتر محتاط بوده‌اند، این دیدگاه در مورد بیت کوین در اکثر موارد نسبتا مثبت باقی مانده است.

مطلب کامل  ایلان ماسک میلیاردر سرانجام به جکسون پالمر یکی از بنیانگذاران دوجکوین در توییت اخیر خود واکنش نشان داد و ادعا کرد که او گاهی اوقات کمی منفیگرا است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *