آرتور هیز آلت ‌کوین‌ها ممکن است طی هفته‌های آتی ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست بدهند

جمله “گاهی اوقات فقط می خواهید درد را تجربه کنید تا به خود یادآوری کنید که هنوز وجود دارید” آغاز مقاله جدیدی است که توسط یکی از بنیانگذاران یکی از بزرگترین پلتفرم های معاملاتی مشتقات ارزهای دیجیتال در جهان به اشتراک گذاشته شده است و در آن توضیح می دهد که چگونه آلت کوین ها ممکن است نیمی دیگر از ارزش خود را در هفته های آینده از دست بدهند.

هیز(Hayes) پیشنهاد می‌کند که وضعیت نقدینگی در بازار ارزهای دیجیتال در نیمه دوم سال و احتمالاً در آغاز سال ۲۰۲۳ با مشکل مواجه خواهد شد. او همچنین اعتراف کرد که دو پیش‌بینی در مورد کف بیتکوین که قبلا ارائه کرده اشتباه بوده است. هیز در مقالات قبلی خود اشاره کرد که اتریوم به حداقل ۱۵۰۰ دلار و بیت کوین به ۲۵۰۰۰ دلار کاهش می یابد.

اساس آخرین پیش بینی او تمایل فدرال رزرو برای افزایش نرخ جدید ۰٫۷۵ درصد است، که انتظار می رود سرمایه گذارانی را که از قرار گرفتن در معرض خطر اجتناب می کنند، از دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال دورتر کند. این بنیانگذار حتی یک بازه تاریخی مشخص را پیش بینی کرد که در آن بازار ممکن است با بزرگترین فشار مواجه شود، یعنی از ۳۰ ژوئن تا ۵ ژوئیه زمانی که ترازنامه اولیه فدرال رزرو شروع به کوچک شدن می کند.

بنیانگذار ۱۰۰x در مقاله خود به خوانندگان می گوید که به دنبال ریزشهای قیمتی در این  بازار نزولی خواهد بود و نسبت به پروژه Ethereum Name Server و بازارهای NFT مانند Looksrare دید صعودی دار با وجود این که توکن Looks که ۹۸ درصد از ارزش خود را از دست داده است و همچنان در کف مطلق باقی می ماند، به شدت صعودی خواهد بود.

در زمان انتشار، آلت‌کوین‌هایی مانند اتریوم و سولانا در چهار هفته گذشته زیان ۴۰ درصدی را نشان می‌دهند، که باعث می‌شود افت ۵۰ درصدی دیگری که  هیز پیشبینی میکند برای دارندگان آنها فاجعه باشد.

مطلب کامل  درآمد ماینرهای بیت کوین نسبت به ماه گذشته بیش از ۶۸درصد افزایش داشته است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *