Shiba Inu و توکن های دیگر اکنون توسط Binance Custody پشتیبانی می شوند

طبق اعلامیه ای که در ۲۰ فوریه منتشر شد، Shiba Inu (SHIB)، Audius (AUDIO)، پروتکل دائمی (PERP)، شبکه SKALE (SKL) و Injective (INJ) اکنون توسط Binance Custody پشتیبانی می شوند.

در حالی که موسسات مالی سنتی معمولاً طبق قانون به عنوان حافظ عمل می کنند، ارزهای رمزپایه به مردم اجازه می دهند برای جلوگیری از خطرات طرف مقابل، بانک خودشان شوند. با این حال، به دلیل گسترش جرم و جنایت در صنعت ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران نهادی معمولاً به جای کنترل دارایی های خود، به خدمات نگهبانی شخص ثالث برای محافظت از ثروت خود نیاز دارند.

متولیان ارزهای دیجیتال، کلیدهای خصوصی مشتریان را ذخیره می کنند و معمولاً دارایی های رمزنگاری شده را که مدیریت می کنند، بیمه می کنند.

شرکت‌هایی مانند جمینی و نوری نیز خدمات حضانت را برای سرمایه‌گذاران خرد ارائه می‌کنند، اما BitGo و Paxos فقط مشتریان نهادی مانند صندوق‌ها و دفاتر خانوادگی را می‌پذیرند.

این غول ارز دیجیتال به مشتریان خود یک طرح بیمه ارائه می دهد. بایننس کاستودی قصد دارد آزمایش مستقل SOC 2 Type 2 خود را برای اثبات امنیت عملیاتی خود تکمیل کند.

بایننس برای توزیع کنترل بر وجوه مشتریان به محاسبات چند جانبه ایمن (MPC) متکی است. راه حل کیف پول واجد شرایط آن برای ذخیره سازی ایمن استفاده می شود.

اوایل این ماه، Binance Custody شروع به ارائه پشتیبانی برای Gala (GALA)، Zilliqa (ZIL)، WINkLink (WIN) و Immutable X (IMX) کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *