۷۴۳ میلیون شیبا در ۲۴ ساعت سوزانده شد ۵۷۵ میلیون در ۲ روز آینده از بین خواهد رفت

همانطور که توسط ردیاب توکن سوزی SHIB در توییتر گزارش شده است، یک رکورد نزدیک به ۷۵۰ میلیون SHIB تنها در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است. شرکت Shibburn داده‌های مربوط به تراکنش‌های Shiba Inu را از طریق etherscan جمع‌آوری می‌کند و یافتن آن را برای ارتش شیب آسان‌تر می‌کند.

۷۴۲ میلیون SHIB ظرف ۲۴ ساعت حذف شد

حساب کاربری shibburn در توییتی اعلام کرده است که ۷۴۲,۷۰۲,۲۰۰ شیبا اینو در یک دوره بی سابقه ۲۴ ساعته از عرضه در گردش حذف شده است. پیش از این، سرویس ردیابی گزارش داده بود که حداکثر مقدار سوزانده شده در این مدت به ندرت از ۱۰۰ میلیون فراتر می رود.

اما در ۴ مارس این مقدار ۲۱۳,۶۴۰,۲۲۵ SHIB بود .

مقدار فعلی SHIB که در روز و شب گذشته تخریب شده است، ۱۰ تراکنش را به کیف پول های مرده وارد کرده است.

طبق گفته Shibburn، دو بزرگ ترین انتقال توکن سوزی در اینجا، توده های ۴۰۰,۰۶۸,۲۵۹ و ۳۲۷,۵۶۴,۵۶۹ Shiba Inu بودند.

در ۱۳ مارس تیم پشتیبان shibburn توییت کرد که به غیر از سوزاندن توکن، عوامل دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند به افزایش سرسام‌آور قیمت SHIB کمک کنند. آنها مشخص نکردند که این عوامل دقیقاً چه هستند.

تاکنون، ابتکارات سوزاندن متعدد و «برن پارتی» که اغلب برگزار می‌شود، به دومین توکن بزرگ میم از نظر ارزش بازار، SHIB، کمک نکرده است که حتی به بالاترین رکورد اکتبر خود بازگردد.

در حال حاضر، قیمت توکن نسبت به اوج تاریخی اکتبر ۲۰۲۱ یعنی ۰٫۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار به ازای هر توکن، ۷۵٫۷۸ درصد کاهش یافته است. طبق داده‌های ارائه شده توسط CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت ۰٫۰۰۰۰۲۱۴۴ دلار معامله می‌شود.

بیش از ۵۷۰ میلیون SHIB در ۱۷ مارس سوزانده می شود

حساب توییتر shib_superstore که بخشی از سود خود را از تبلیغات در بازی‌ها، فروش کالا و غیره برای خرید SHIB استفاده می‌کند تا بعداً آن را بسوزاند، دیروز در توییتی اعلام کرد که در زمان سوزاندن توکن در ۱۷ مارس حداقل قصد سوزاندن ۵۷۵ میلیون توکن SHIB را دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *