یک نهنگ ناشناس ۲۷۱ میلیارد توکن شیبا به ارزش بیش از ۶ میلیون دلار خریداری می کند

پس از بهبود جزئی ۵ درصدی قیمت SHIB در بازار، یک نهنگ ناشناس ۲۷۱ میلیارد توکن به ارزش بیش از ۶ میلیون دلار را به چنگ آورد. این اولین خرید بزرگ Shiba Inu در چند روز گذشته نیست زیرا ۵۰۰ کیف پول برتر اتریوم میلیاردها توکن را به دست آورده اند.

در برهه ای از زمان، ارزش دلاری کل دارایی‌های شیبا اینو به ببیشترین مقدار در شبکه اتریوم تبدیل شد و یک بار دیگر از رقیب اصلی خود، توکن FTX (FTT) پیشی گرفت. اما به دلیل عملکرد منفی قیمت در بازار، SHIB برتری خود را از دست داد و اکنون در رتبه دوم باقی مانده است.

چرا نهنگ ها شیبا اینو می خرند؟

در حالی که یک فرد معمولی به احتمال زیاد از خرید و حتی معامله دارایی اجتناب می کند، نهنگ ها و صاحبان کیف پول های بزرگ متفاوت فکر می کنند و به احتمال زیاد به جای باز کردن پوزیشن های جدید، دارایی را جمع می کنند

همانطور که سرویس ردیابی WhaleStats نشان می‌دهد، بزرگترین آدرس‌های اتریوم که توکن‌های شیبا اینو اضافی می‌خرند، از قبل دارای مقدار مشخصی توکن هستند و به سادگی میانگین خرید پوزیشن خود را کم می‌کنند.

با کاهش میانگین خرید دارایی‌های خود، سرمایه‌گذاران می‌توانند در هر جهش کوتاه‌مدت و بلندمدت در بازار سرمایه‌گذاری کنند. از آنجایی که دارایی‌هایی مانند شیبا اینو در برخی نقاط صدها، و شاید هزاران درصد افزایش می‌یابند، نهنگ‌ها ترجیح می‌دهند به جای معامله فعالانه یا سفته‌بازی در بازار، آن را حفظ کنند.

چه کسی نهنگ محسوب می شود؟

سرویس ردیابی WhaleStats معمولاً ۱۰۰ کیف پول برتر شبکه اتریوم را به عنوان “نهنگ” در نظر می گیرد زیرا این کیف پول ها معمولاً دارای بیش از ۴۰۰ میلیون دلار ارزهای دیجیتال مختلف هستند.این کیف‌پول‌های برتر شامل کیف پولهای مربوط به صرافی‌های متمرکز یا غیرمتمرکز، خدمات امانی و میزهای OTC نمی شود.

۵ نفر برتر در فهرست ثروتمندهای شبمه اتریوم در WhaleStats بیش از ۴۵ میلیارد دلار ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال غیرقابل تعویض دارند

مطلب کامل  تحلیل گلسنود بازار نزولی 2022 بدترین بازار خرسی ثبت شده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *