یک شرکت عرضه کننده خودروهای لوکس از قبیل لامبورگینی و آلفارومئو در سنگاپور پذیرش ارز دیجیتال را به عنوان شیوه پرداخت آغاز می کند

شرکت EuroSports Global که خودروهای برند ایتالیایی کارروزریا ( Carrozzeria) را نیز به فروش میرساند ، اخیرا اعلام کرده است که پرداخت با رمزارزها ، کازمزد ترکنش ها را کاهش می دهد. علاوه بر آن ، تراکنش‌های فرامرزی را تسهیل می یابد و پرداخت‌ها را  بدون محدودیت و با امنیت لازم فراهم می کند.

این شرکت همچنین افزود که تقاضای رو به رشد برای پرداخت با رمزارز ها را حل و فصل خواهد کرد.

EuroSports Global و زیرمجموعه‌های آن با درگاه پرداخت رمزارزی ، Fomo Pay همکاری کرده اند که پرداخت‌ از طریق رمزارزهایی از قبیل بیت‌کوین، اتریوم، USDT و USDC را فراهم کنند.

بیت کوین ماه گذشته به سقف سه ماهه ۴۸۰۰۰ دلاری (۶۵۶۰۰ دلار سنگاپور) رشد کرد، اما روز دوشنبه به زیر سطح ۴۰۰۰۰ دلاری کاهش یافت.این رمزارز در روز سه شنبه یک بار دیگر بازیابی شد و درحال حاضر در حدود ۴۱۰۰۰ درحال نوسان است.

برای نمونه ، اگر مصرف کننده ای در ماه گذشته یک خودروی آلفارومئو را با قیمت ۲۵۰۰۰۰ دلار خریداری می کرد ، باید به ازای آن حدود ۳٫۸۱ بیت کوین پرداخت می کرد ، اما اگر وی در این هفته اقدام به خریداری این خودرو کند، حداقل باید ۴٫۵۷ بیت کوین در اختیار داشته باشد.

تحلیلگران بازار  بر این باورند که بی ثباتی و نوسانات بیت کوین تا زمانی که عرضه آن محدود بماند و این رمزارز از سوی بانک های مرکزی قانون مند نشود،  ادامه خواهد داشت.

مطلب کامل  تسلا ترازنامه مالی خود را فاش می کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *