کیف پول‌های ناشناخته ۳۰ میلیون دلار ریپل را قبل از سقوط عمده بازار جابه‌جا کردند!

بر اساس ربات ردیابی تراکنش Whale Alert، چند ساعت پیش فعالیت غیرمعمول کیف پول‌های بزرگ ریپل روی زنجیره مشاهده و ۳۰ میلیون دلار از این رمزارز در عرض چند دقیقه جابه‌جا شد.

طبق توییت‌ها، دو تراکنش مرتبط با صرافی Bitstamp در ۲۲ فوریه  ظاهر شد. همانطور که صفحه تراکنش ها نشان می‌دهد، این کیف پول ناشناخته ۲۰ میلیون ریپل به ارزش ۱۴/۲ میلیون دلار را در زمان تراکنش منتقل کرده است.

کیف پول ناشناخته ای که تعداد زیادی وجوه را به Bitstamp منتقل کرد در حال حاضر تنها ۴۵ ریپل دارد و به احتمال زیاد به صرافی Bitstamp گره خورده است، زیرا دائماً تعداد زیادی تراکنش از این صرافی دریافت می کند و با کیف پول های ریپل دیگر در تماس نیست.

تراکنش دوم از صرافی Bitstamp به کیف پول ناشناس دیگری انجام شد که در حال حاضر دارای ۱۱۱ میلیون ریپل است و یا متعلق به یک صرافی است یا یک نهنگ ناشناس بزرگ که به طور فعال در صرافی Bithumb معامله می کند.

عملکرد بازار ریپل
به دنبال روند کلی در بازار ارزهای دیجیتال، ریپل حداقل ۱۷ درصد از ارزش قبلی خود را از دست داده است. شرایط ناگوار بازار باعث شد که این رمزارز برای دومین بار از تابستان ۲۰۲۱ به زیر ۰/۷ دلار سقوط کند.

در حالی که اکثر فعالان بازار قیمت این دارایی را پایین می آورند، اما ریپل همچنان توانسته از فشار فروش قابل توجهی که قبلا در بازار وجود داشت عبور کند. از ۳ فوریه تا ۱۰ فوریه  ریپل با وجود روند نزولی که در نوامبر آغاز شد، حداقل ۲۰ درصد به ارزش خود افزوده است.

در زمان نگارش این مقاله، ریپل با قیمت ۰/۷ دلار معامله می شود و امروز تا ۰/۶۵ دلار نیز کاهش یافته بود. اصلاح تقریباً غیرقابل محسوسی در بازار رخ داد زیرا اکثر دارایی ها وارد منطقه اشباع فروش شدند.

مطلب کامل  تاریخ اجرای به‌روزرسانی مرج اتریوم منتشر شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *