کوین بیس در حال برنامه‌ریزی برای خرید صرافی بی‌تی‌سی ترک با قیمت ۳.۲ میلیارد دلار است

بر اساس گزارش ها، صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس (Coinbase)، قصد دارد BtcTurk را به قیمت ۳/۲ میلیارد دلار خریداری کند.

 این دو صرافی بر سر قیمتی بر اساس رفتار بازار لیر ترکیه و بیت کوین که تقریباً به ۳/۲ میلیارد دلار رسیده، مذاکره کردند. بنا بر گزارش ها، یک یا هر دوی این شرکت ها قبلاً اوراقی را امضا کرده اند.

این خرید احتمالی پس از آن صورت می گیرد که برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیر عامل کوین بیس، برنامه های خود را برای گسترش به هر کشوری که این صرافی می تواند به طور قانونی در آن فعالیت کند، اعلام کرد. Cointelegraph در ماه مارس گزارش داد که کوین بیس در حال آماده شدن برای خرید ۲TM، شرکت مادر کارگزاری ارز دیجیتال مرکادو بیت کوین (Mercado Bitcoin) مستقر در آمریکای لاتین است.

کوین بیس همچنین در حال حاضر یک مدیر کشوری را برای عملیات خود در ترکیه استخدام می کند. بر اساس این آگهی استخدام، بخشی از وظایف این مدیر شامل تسریع در “مشارکت های استراتژیک” این صرافی در ترکیه است. بایننس در ۱۴ آوریل اعلام کرد که در تلاش برای پایان دادن به پرونده های کلاهبرداری مربوط به کریپتو، یک مرکز خدمات مشتری در ترکیه راه اندازی کرده است.

BtcTurk که در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شد، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال در ترکیه است که بازار را با رقیب خود Paribu و دیگران به اشتراک می گذارد. طبق داده‌های CoinMarketCap، این شرکت در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۹۶ میلیون دلار حجم معاملات داشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *