کوین بیس به جمع ۵۰۰ شرکت برتر مجله فرچون پیوست

فورچون ۵۰۰ که توسط مجله افسانه ای فورچون از سال ۱۹۵۵ منتشر می شود، رتبه بندی بزرگترین شرکت های ایالات متحده بر اساس درآمد کل است. در سال ۲۰۲۲، اولین شرکت از بخش Web3 را فهرست کرد.

کوینبیس گلوبال توسط Fortune 500 فهرست شده است

بر اساس نسخه جدید ۲۰۲۲ رتبه بندی Fortune 500، بزرگترین اکوسیستم ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، Coinbase Global، اکنون در رتبه ۴

کوین بیس همراه با داروسازی بزرگ مدرنا، یکی از موفق ترین تازه واردان به فورچون ۵۰۰ در سال ۲۰۲۲ است. طبق داده های به اشتراک گذاشته شده در آخرین رتبه بندی، کوین بیس در مجموع ۷٫۸ میلیارد دلار درآمد و ۳٫۶ میلیارد دلار سود در سال ۲۰۲۱ دارد.

در سال مالی ۲۰۲۱، کوین بیس نسبت به شاخص های سال ۲۰۲۰ افزایش ۱۰۲۴ درصدی در سود و ۵۱۳ درصدی افزایش درآمد را ثبت کرد.

پنج نفر اول لیست از سال ۲۰۲۱ بدون تغییر باقی مانده اند: والمارت، آمازون، اپل، CVS Health و United Health Group پیشتازان رتبه بندی سال ۲۰۲۲ هستند.

قیمت COIN بیش از ۵۰ درصد در ۳۰ روز افت کرد

این اعلامیه در بحبوحه رکود چشمگیر قیمت سهام COIN منتشر می شود. تا ۲۴ می ۲۰۲۲، با قیمت ۶۶٫۱۰ دلار یا با بیش از ۸۰ درصد کاهش نسبت به بالاترین سطح تاریخ معامله می شود.

فرد ارسام(Fred Ehrsam)، یکی از بنیانگذاران کوین بیس گلوبال، از این فرصت استفاده کرد تا موجودی COIN خود را افزایش دهد: در هفته گذشته، طبق فرم ۴ SEC، بیش از یک میلیون سهام COIN به ارزش بیش از ۷۵ میلیون دلار به دست آورد.

آقای اهرسام این سهام را از طریق شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر خود، پارادایم خریداری کرد.

مطلب کامل  کارشناسان حقوقی بعید است که دو کوان در ایالات متحده مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *