کوین بیس به تازگی اعلام کرده است که بازار NFT خود را به زودی راه اندازی خواهد کرد

در ۱۴ مارس، Coinbase NFT – حساب بازار NFT آینده کوین بیس – در حساب رسمی توییتر خود پست کرد که تیمش با بیش از ۱۰۰ سازنده محتوا ملاقات کرد تا روی راه اندازی بازار NFT جدید خود کار کنند.

با این حال، تا کنون، تاریخ عرضه رسمی وجود ندارد. آنچه مشخص است این است که این بازار در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد و دارای چندین ابزار و نوآوری است که توسط رقبا ارائه نشده است.

کوین بیس به دنبال نوآوری در صنعت NFT است

به گفته کوین بیس، وجه تمایز اصلی آن «عملکرد اجتماعی» جدید خواهد بود که با آن به دنبال بهبود تعامل بین هنرمندان و کاربران هستند و به آنها اجازه می دهد جامعه ای از سازندگان ایجاد کنند که به طور تصاعدی رشد می کنند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، اخیراً گفته است که بازار NFT در نهایت می تواند از ارزهای رمزنگاری شده پیشی بگیرد، به همین دلیل است که آنها در حال ایجاد بازاری هستند که تجربه همه جانبه تری مانند شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا فیس بوک را ارائه می دهد.

“ما در مورد NFT ها بسیار هیجان زده هستیم، این حوزه بسیار بزرگی برای ارزهای دیجیتال در آینده خواهد بود، و امروز هم همینطور است.”

Coinbase NFT در حال حاضر بیش از ۲٫۵ میلیون ثبت نام از کاربران در لیست انتظار برای پیوستن به پلتفرم دریافت کرده است، تنها ۵ ماه پس از اعلام آن.طبق آمار DappRadar، اُپن سی، بزرگترین رقیب Coinbase NFT، طی ۳۰ روز گذشته، هم در تراکنش های داخلی و هم در کاربران فعال، ۱۵ درصد کاهش داشته است. حتی حجم معاملات ۴۲٫۶۵ درصد کاهش یافت. بنابراین شاید زمان بدی برای Coinbase نباشد تا پلتفرم جدید خود را راه اندازی کند.

Coinbase می خواهد به بازی NFT بپیوندد

بازار جدید Coinbase NFT در ۱۲ اکتبر ۲۰۲۱(۲۰مهر) اعلام شد و انتظارات زیادی را در میان جامعه از آن زمان افزایش داد، زیرا حمایت از بزرگترین صرافی در ایالات متحده این پلتفرم را در رقابت مستقیم با سایر غولهاها مانند Top Shot Marketplace و OpenSea و Rarible و Binance NFT و Crypto.com قرار می‌دهد .

واقعیت مهمی که باید در نظر گرفت این است که کوین‌بیس با پیروی از تمام مقررات قانونی تحمیل‌شده توسط دولت آمریکا، سال‌ها است که خود را به عنوان یک رهبر در بازار ارزهای رمزنگاری شده اثبات کرده است، که می‌تواند به معنای برتری مستقیم نسبت به رقبا باشد.

بنابراین، اگرچه کوین‌بیس هنوز تاریخ مشخصی را برای راه‌اندازی پلتفرم جدید NFT اعلام نکرده است، اما این امکان وجود دارد که پس از راه‌اندازی آن، هنرمندان و کاربران زیادی را که در حال حاضر «وفادار» به رقیب هستند جذب کند

مطلب کامل  بایننس از راه‌اندازی کارت اعتباری ارزهای دیجیتال برای پناه‌جویان اوکراینی خبر داد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *