کوین بیس به تازگی اطلاعیه ای را برای کاربران خود ارسال کرده است مبنی بر این که کاربران مستقر در کانادا به زودی ملزم خواهند شد جزئیات افرادی که تراکنش های بزرگ دریافت می کنند را گزارش دهند

کوین بیس در تاریخ ۴ آوریل  تغییراتی که به موجب قوانین کشور کانادا الزام آور هستند را معرفی خواهد کرد».

در ادامه این اطلاعیه آمده است که کوین بیس به لحاظ قانونی موظف است برای تراکنش های بالاتر از ۱۰۰۰ دلار کانادا (تقریباً ۸۰۰ دلار آمریکا)، از کاربران اطلاعاتی ازجمله نام و آدرس گیرنده تراکنش را بخواهد.” به نظر می‌رسد این قانون بیشتر معاملات صورت گرفته با سرمایه گذاران نهادی را تحت تاثیر قرار دهد، زیرا تنها زمانی اعمال می‌شود که طرف دریافت‌کننده یک نهاد مالی، کسب‌وکار ارائه کننده خدمات پولی و یا صرافی ارز دیجیتال باشد.

قوانین منعکس کننده تغییرات نظارتی هستند

به گفته کوین بیس، این تغییرات در واکنش به قانون مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم (PCMLTFA) اعمال شده است. این قانون که در ژوئن ۲۰۲۱  اجرایی شده است، مشاغل مرتبط با خدمات پولی را ملزم می‌کنند تا سوابق تراکنش‌های ارزهای دیجیتال با ارزشی بالغ بر ۱۰۰۰ دلار یا بیشتر را بایگانی کنند. تصمیم اخیر کوین بیس برای اعلام این قانون در این هفته نیز احتمالاً به این دلیل است که مرجع کانادایی FINTRAC ارزیابی های خود را در ماه آوریل  آغاز خواهد کرد.

مطلب کامل  ورود یوتیوب به دنیای NFT
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *