کوین بیس اعلام کرده است که در حال کار بر روی یک مجموعه فیلم سه قسمتی به نام «سه‌گانه دژن» بر اساس مجموعه NFT بسیار محبوب میمون‌های کسل است

صرافی ارز دیجیتال کوین بیس اعلام کرده است که در حال کار بر روی یک مجموعه فیلم سه قسمتی به نام «سه‌گانه دژن» بر اساس مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بسیار محبوب میمون‌های کسل (BAYC) است. به گفته صرافی کوین بیس، سه‌گانه دژن به صورت کاملاً تعاملی و با همکاری طرفداران و دارندگان این مجموعه ساخته می‌شود.

کوین بیس بر اساس مجموعه NFT میمون‌های کسل «سه‌گانه دژن» را می‌سازد

تیم پشتیبان مجموعه NFT میمون‌های کسل یا Bored Ape Yacht Club، این مجموعه NFT را اینگونه توصیف می‌کند:

BAYC مجموعه‌ای از ۱۰ هزار توکن NFT از میمون‌های کسل است، کلکسیون‌های دیجیتالی منحصربه‌فردی که در بلاک چین اتریوم در دسترس هستند. میمون کسل شما به عنوان کارت عضویت Bored Ape Yacht Club شما محسوب می‌شود و مزایایی فقط برای اعضا وجود دارد که اولین مورد دسترسی به NFT یک تابلوی گرافیتی مشترک بین کاربران است.

هر میمون کسل منحصر به فرد است و به طوری برنامه‌ریزی شده که از بیش از ۱۷۰ ویژگی ممکن، از جمله بیان، کلاه، لباس و موارد دیگر ایجاد می‌شوند. همه میمون‌ها دوپینگ هستند، اما برخی از آنها کمیاب‌تر از بقیه هستند. میمون‌ها به عنوان توکن‌های ERC-721 در بلاک چین اتریوم ذخیره می‌شوند و در IPFS میزبانی می‌شوند. خرید هر میمون نیز ۰.۸ ETH هزینه تراکنش دارد.

کوین بیس در توییتر در ارتباط با این فیلم در حال تولید اعلام کرد:کوین‌بیس از صاحبان Bored Ape NFT می‌خواهد که میمون‌های خود را برای بازیگری ارسال کنند که در صورت انتخاب میمون‌ها، مبلغی دریافت می‌کنند که تا ۱۰۰۰۰ دلار بیت کوین یا ApeCoin ($APE) توسط کوین بیس به حساب کوین بیس آنها واریز می‌شود. توجه داشته باشید که تنها شخصی که میمون انتخابی را ارسال کرده است، این پرداخت یکباره را دریافت خواهد کرد و صاحبان آینده آن میمون هیچ گونه سود مالی از کوین بیس دریافت نخواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *