کوین اولری قانونگذاران ایالات متحده در حال کار بر روی باز کردن بازارهای ارزهای دیجیتال به روی سرمایه گذاران نهادی هستند

کوین اولری (Kevin O’Leary)، ستاره Shark Tank، روز پنجشنبه با انتشار یک رشته توئیت اعلام کرد که به تازگی یک جلسه دو حزبی با گروهی از قانونگذاران ایالات متحده در رابطه با مقررات مربوط به صنعت کریپتو داشته است.

وی از سناتور سینتیا لومیس برای میزبانی این جلسه تشکر کرد. این سناتور طرفدار بیت کوین از وایومینگ اینگونه به این توییت پاسخ داد: «صحبت با کوین اولری عالی بود. اتفاقات بزرگی در راه است. فکر می کنم بازاری صعوی انتظار ما را می کشد»

اولری بارها گفته است که بسیاری از سرمایه گذاران نهادی منتظر هستند تا بتوانند به طریقی قانونی در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. ماه فوریه  او گفته بود که انتظار دارد قیمت بیت کوین طی دو تا سه سال آینده یعنی زمانی که «موسسات بالاخره بتوانند آن را بخرند» به طور چشمگیری افزایش یابد. او توضیح داد که «با وجود همه تبلیغاتی که پیرامون بیت کوین می شود، مؤسسات بزرگ هنوز یک کوین هم ندارند و فکر می کنم تا زمانی که دستورات ESG اجازه این کار را به آنها ندهد، واقعاً به این صنعت وارد نمی شوند.»

از صحبت های اولری اینگونه استنباط می شود که قانونگذاران ایالات متحده به دنبال یافتن راهی هستند که بتواند مسیر دستیابی سرمایه گذاران نهادی به این صنعت نوپا را هموار سازد. اگر چنین انتظاری محقق شود، یقیناً شاهد تاثیرات مثبت آن بر بازار خواهیم بود.

مطلب کامل  چیلیز بار دیگر ثابت کرد که یکی از دارایی‌های مستقل در بازار است زیرا با وجود اصلاحاتی که در حال حاضر در بازار وجود دارد توکن بیش از 10 درصد افزایش ارزش داشت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *