کوین‌بیس پشتیبانی کامل خرده‌فروشی از پروژه آلت‌کوین مبتنی بر اتریوم را راه‌اندازی می‌کند

پلتفرم صرافی پیشرو ایالات متحده، Coinbase، پس از برآورده شدن شرایط نقدینگی صرافی، پشتیبانی کامل از یک آلتکوین بازی جدید را راه اندازی کرده است.

در اخیر صدای جیر جیرغول صرافی کریپتو می گوید که بازی چند نفره My Neighbor Alice (ALICE) اکنون در کوین بیس فعال است و می توان این دارایی را به طور کامل خرید، فروخت یا تبدیل کرد.

My Neighbor Alice یک بازی متاورس مبتنی بر اتریوم است که در آن بازیکنان می توانند با گذاشتن سکه در جزایر مجازی سرمایه گذاری کنند. دقیقاً مانند بازی‌های متاورس خیمه‌ای مانند Decentraland (MANA) و The Sandbox (SAND)، کاربران می‌توانند زمین‌های خود را که در طبیعت کمیاب هستند و به شکل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نمایش داده می‌شوند، کشف و ارتقا دهند.

ارز اصلی بازی، ALICE، نقش های بسیاری را در اکوسیستم ایفا می کند. این به دارندگان این امکان را می دهد تا در سیستم مدیریت پروتکل از طریق یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) شرکت کنند و ابزاری برای خرید تجهیزات درون بازی و کلکسیونی مانند خود جزایر و همچنین خانه ها، حیوانات، گیاهان، حصارها و سایر وسایل تزئینی

طبق وب سایت ALICE، در آینده، این بازی قصد دارد یک سیستم شهرت داشته باشد که به بازیکنانی که مالکان خوبی در نظر گرفته می شوند، پاداش می دهد.

مطلب کامل  شرکت متا یک فروشگاه فیزیکی با مضمون متاورس را در کالیفرنیا راه‌اندازی خواهد کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *