کاهش ۳۰ درصدی فروش NFTها در یک روز گذشته

مجموعه توکن‌ های  NFT ارائه شده توسط آزمایشگاه‌ های یوگا در ۲۴ ساعت گذشته کاهش چشمگیری در حجم تراکنش‌ ها تجربه کرده‌اند.

طبق داده های ردیاب بازار ان اف تی NFTGO، مجموعه Otherdeed کمی بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است، Mutant Ape Yacht Club (MAYC) 46 درصد کاهش یافته و مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) نیز ۲۵ درصد کاهش یافته است.

در ۲۴ ساعت گذشته، فعالیت عمومی بازار NFT تحت تاثیر مجموعه های یوگا قرار گرفته است، جایی که حجم آن با ۳۱ درصد کاهش به ۱۱۳ میلیون دلار رسیده است. با این حال، قیمت‌ ها هنوز از این روند پیروی نکرده‌اند، زیرا ارزش کل بازار NFT در مدت مشابه به ۱۹٫۵ میلیارد دلار کاهش یافته است.

این مجموعه ها سه مجموعه از پنج مجموعه برتر معامله شده در سطح جهان را تشکیل می دهند. هر مجموعه به جز Otherdeeds نیز در طول هفت روز گذشته نزدیک به ۵۰ درصد کاهش حجم داشته است، که احتمالاً نشان می‌دهد بازار NFT در حال کم رونق شدن است.

در میان ده مجموعه برتر از نظر حجم فروش، حجم معاملات تنها سه مجموعه سبز می باشد. CyberBrokers در رتبه دوم قرار دارد و ۴۱۲۴ درصد رشد کرده است، آزوکی در جایگاه پنجم قرار دارد و ۷٫۵ درصد رشد کرده است و رتبه نهم Doodles با توجه به ردیاب بازار Crypto Slam، میزان ۲۲٫۷۴ درصد افزایش یافته است.

علاوه بر مجموعه‌ هایی از آزمایشگاه‌ های یوگا، که همگی در بستر اتریوم معامله می‌شوند، حجم فروش هشت مورد از ده بلاکچین فعال NFT در هفت روز گذشته، متحمل ضرر دو رقمی شده است.کیف پول‌ های فعالی که در هفت روز گذشته معامله NFT انجام داده‌ اند، همراه با تعداد کل خریداران منحصر به‌ فرد از اول ماه می به‌طور پیوسته کاهش یافته‌ اند. کیف‌ پول‌ های فعال بازار با ۶۹ درصد کاهش به ۱۶۷۹۲ و خریداران منحصر به‌ فرد با افت تکان‌ دهنده ۸۴ درصدی به ۱۰۵۰۳ رسیده‌اند.

مطلب کامل  بنیان‌گذار کاردانو و مدیرعامل ترا ویرچوا با هدف توسعه بخش NFT دیدار می‌کنند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *