کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۳۹۰۰۰ دلار

قیمت بیت کوین بزرگ‌ترین رمزارز بازار در حال حاضر با حدود ۴% کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به محدوده ۳۸.۶۰۰ دلار وارد شده است.

به گزارش آکادمی حسناوی، بازار رمزارزها در صبح یکشنبه شاهد نوسان قیمت بیت کوین(BTC) و آلتکوین ها است. قیمت ارز دیجیتال BTC در حال حاضر به سطح ۱۷ روز گذشته خود برگشته است. قیمت اتریوم هم با ۶.۳۵% کاهش نسبت به روز قبل به سطح ۲.۶۴۲ دلار رسیده است.

رمزارزهای برتر مثل BNB و کاردانو هم هر کدام با ۶% و ۷% کاهش قیمت به سطوح ۳۸۰ دلار و ۰.۹۴ دلار کاهش یافته‌اند. این در صورتی است که قیمت ریپل، تقریبا بدون تغییر در سطح ۰.۷۹ دلار باقی مانده است.

رقبای بزرگ اتریوم مثل سولانا، آوالانچ، لونا و پولکادات هم با کاهش قیمت شدید همراه بوده‌اند. قیمت سولانا با ۶.۴% کاهش به ۸۶ دلار رسیده است. رمزارز AVAX در حال حاضر به قیمت ۸۰.۹ دلار خرید و فروش می شود. لونا رمزارز بومی شبکه ترا با ۹% افت قیمت به ۴۷.۸ دلار رسیده است و ارز دیجیتال DOT هم با ۶.۷% افت ارزش به قیمت ۱۶.۹۵ دلار خرید و فروش می شود.

اطلاعات سایت کوین‌گلس نشان می دهد در ۴ ساعت گذشته در مجموع ۹۷ میلیون دلار قرارداد آتی لیکویید شده است که از این مقدار ۹۳.۲۱% آن متعلق به قراردادهای خرید استقراضی (LONG) بوده است. ارزش بازار رمزارزها در حال حاضر با ۴.۵% کاهش به ۱.۸۲۷ تریلیون دلار رسیده است و همچنین سلطه بیت کوین بر بازار طبق اطلاعات سایت کوین‌گکو ۴۰.۳% گزارش شده است.

دوج کوین و شیبا اینو دو میم کوین محبوب در بازار رمزارزها هم با کاهش ارزش روبرو شده‌اند. قیمت دوج کوین با ۵.۶% کاهش به ۰.۱۴ دلار رسیده است. ارز دیجیتال شیبا اینو با ریزش شدید ۱۱.۸% نسبت به روز گذشته به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار معامله می شود.

مطلب کامل  احساسات سازمانی نسبت به اتر به سمت چرخه مثبت تغییر کرده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *