کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۳۹۰۰۰ دلار

قیمت بیت کوین بزرگ‌ترین رمزارز بازار در حال حاضر با حدود ۴% کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به محدوده ۳۸.۶۰۰ دلار وارد شده است.

به گزارش آکادمی حسناوی، بازار رمزارزها در صبح یکشنبه شاهد نوسان قیمت بیت کوین(BTC) و آلتکوین ها است. قیمت ارز دیجیتال BTC در حال حاضر به سطح ۱۷ روز گذشته خود برگشته است. قیمت اتریوم هم با ۶.۳۵% کاهش نسبت به روز قبل به سطح ۲.۶۴۲ دلار رسیده است.

رمزارزهای برتر مثل BNB و کاردانو هم هر کدام با ۶% و ۷% کاهش قیمت به سطوح ۳۸۰ دلار و ۰.۹۴ دلار کاهش یافته‌اند. این در صورتی است که قیمت ریپل، تقریبا بدون تغییر در سطح ۰.۷۹ دلار باقی مانده است.

رقبای بزرگ اتریوم مثل سولانا، آوالانچ، لونا و پولکادات هم با کاهش قیمت شدید همراه بوده‌اند. قیمت سولانا با ۶.۴% کاهش به ۸۶ دلار رسیده است. رمزارز AVAX در حال حاضر به قیمت ۸۰.۹ دلار خرید و فروش می شود. لونا رمزارز بومی شبکه ترا با ۹% افت قیمت به ۴۷.۸ دلار رسیده است و ارز دیجیتال DOT هم با ۶.۷% افت ارزش به قیمت ۱۶.۹۵ دلار خرید و فروش می شود.

اطلاعات سایت کوین‌گلس نشان می دهد در ۴ ساعت گذشته در مجموع ۹۷ میلیون دلار قرارداد آتی لیکویید شده است که از این مقدار ۹۳.۲۱% آن متعلق به قراردادهای خرید استقراضی (LONG) بوده است. ارزش بازار رمزارزها در حال حاضر با ۴.۵% کاهش به ۱.۸۲۷ تریلیون دلار رسیده است و همچنین سلطه بیت کوین بر بازار طبق اطلاعات سایت کوین‌گکو ۴۰.۳% گزارش شده است.

دوج کوین و شیبا اینو دو میم کوین محبوب در بازار رمزارزها هم با کاهش ارزش روبرو شده‌اند. قیمت دوج کوین با ۵.۶% کاهش به ۰.۱۴ دلار رسیده است. ارز دیجیتال شیبا اینو با ریزش شدید ۱۱.۸% نسبت به روز گذشته به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار معامله می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *