کاهش قیمت اتریوم تا ۱۷۰۰ دلار با ادامه وضعیت نوسانی فعلی

بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در حال حاضر تا حد زیادی تحت تاثیر موج نوساناتی قرار دارند که اکنون بازار را فرا گرفته است. همین امر موجب می شود معامله‌گران با تجدید نظر پیرامون استراتژی های خود، انتظارات کوتاه مدت خود را مجددا تنظیم کنند. روز ۲۸ بهمن ماه، قیمت بیت کوین برای مدت زمان کوتاهی به زیر ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و اتر نتوانست حمایت خود در حدود ۲۹۰۰ دلار حفظ کند.

اطلاعات Cointelegraph Markets Pro و TradingView حاکی از آن هستند که اتریوم پس از قرار گرفتن در نزدیکی حمایت ۲۹۰۰ دلار، با موجی از فروش روبه رو شده که آن را به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی ۲۷۵۲ دلار کاهش داده است. اکنون، بزرگترین آلتکوین بازار با قیمت ۲۸۱۳ دلار معامله می شود.

یکی از تریدرهای معروف با نام مستعار Crypto Tony با مروری کلی بر چشم انداز فعلی اتر، نموداری را در توئیتر به اشتراک گذاشته است که سطوح حمایت و مقاومت مهم در مسیر این ارز را به درستی نشان می دهد. نمودارها به معنی آن است که قیمت اتر در حال حاضر در سطح مقاومت بسیار مهم “سوپر ترند” قرار دارد. شکست این سطح مقاومتی می تواند شروع کننده جهش قیمت و عبور از تراز ۳۰۰۰ دلار باشد.

ولی با در نظر گرفتن اتفاقاتی که امکان دارد در آینده نزدیک برای اتر و بازار گسترده‌تر آلتکوین ها رخ دهد، در صورت ناکامی در عبور از این مقاومت مهم، احتمال سقوط تا کانال ۱۷۰۰ دلار بسیار قوت می گیرد. به همین دلیل تعداد بسیاری از تحلیلگران پیرامون چشم انداز کلان اتریوم دیدگاهی نزولی دارند.

مطلب کامل  حجم در صرافی های متمرکز و همچنین صرافی های غیرمتمرکز یا DEX در ماه آگوست در مقایسه با ماه قبل کاهش یافته است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *