کاردانو سومین کوین برتر بازار ارزهای دیجیتال می‌شود

بر اساس داده‌های Santiment که توسط Coin98 Analytics به اشتراک گذاشته شده است، کاردانو (ADA) یکی از فعال‌ترین شبکه‌های توسعه یافته در صنعت بلاک چین است و از نظر تعداد مشارکت در جایگاه سوم قرار دارد.

سولانا (SOL) همچنان فعال‌ترین پروژه توسعه‌یافته در بازار است و با ۵۳۳ مشارکت‌کننده فعال، جایگاه اول را حفظ می‌کند. جایگاه دوم در اختیار دومین شبکه بزرگ در صنعت یعنی اتریوم (ETH) می‌باشد.

در زمان انتشار این مقاله، کاردانو تقریباً ۱۲۰ مشارکت کننده فعال روزانه دارد که دائماً روی توسعه شبکه کار می‌کنند. فعالیت توسعه بلاک چین کاردانو در رتبه دوم باقی مانده است، در حالی که سولانا همچنان اول است.

زمینه رشد فاندامنتال کاردانو

با انتشار فناوری قراردادهای هوشمند برای بلاک چین کاردانو، توسعه دهندگان بیشتری شروع به استفاده از شبکه و انتشار موارد استفاده مختلف کرده‌اند. بزرگترین پلتفرم مبادله غیرمتمرکز SundaeSwap است که حداقل ۹۶ درصد از کل ارزش کاردانو را در زنجیره نگه می‌دارد.

بر اساس سرویس ردیابی DeFi LIama، بیش از ۱۲۰ میلیون دلار کاردانو در حال حاضر در قراردادهای مختلف ساخته شده در شبکه کاردانو قفل شده است. SundaeSwap دارای ۱۱۰ میلیون دلار از ۱۲۱ میلیون دلار است، در حالی که رتبه دوم به صرافی غیرمتمرکز MuesliSwap تعلق دارد.

آخرین به روز‌رسانی کاردانو افزایش حافظه برای Plutus Scripts به ۸۰ کیلوبایت بود. اما در حالی که این به روزرسانی را می‌توان ارتقای بزرگی برای توسعه شبکه در نظر گرفت، به نظر نمی‌رسد که بازار آن را در کوتاه‌مدت ارزیابی کند.

مطلب کامل  روسیه: پرداخت با ارزهای دیجیتال در نهایت قانونی خواهد شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *