کاردانو ریپل و پالی‌گان با کاهش دو رقمی بیت کوین به پایین ترین سطح خود رسید

بر اساس پلتفرم رمزارزی کوین مارکت کپ، بازار رمزارزها بار دیگر به دریایی سرخ تبدیل شده است و برخی از آلت کوین های سرشناس بازار بالغ بر ۱۰ درصد سقوط کرده اند. بیت کوین به کف های قیمت جدیدی در حدود ۳۴۳۲۲ دلار افت کرد که پایین ترین سطح آن در یک ماه گذشته بوده است، در حالی که ارزش اتریوم نزدیک به ۱۲ درصد سقوط کرد و در لحظه انتشار این خبر در سطح ۲۳۷۶ دلاری معامله می شود.

در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۳٫۲۹ میلیون دلار در معاملات آتی بیت کوین لکوئید شد که بیشترین میزان لیکوئیدیتی در بین تمامی رمزارزها است و پس از آن، میزان لیکوئیدیتی اتریوم با ۱۲۰ میلیون دلار دنبال می شود. در محموع ، بر اساس داده های CoinGlass، در بازارهای رمزارزی بالغ بر ۴۵۷٫۵۵ میلیون دلار لیکوئید شد.

کاردانو و اولانچ ، دو رمزارز سرشناس که به عنوان قاتلان اتریوم شناخته می شوند ، در لحظه نگارش این خبر ، به ترتیب ، ۱۴ درصد و ۱۵ درصد عقب نشینی کردند. ارزش کل بازار رمزارز ها پس از این روند نزولی ، درحال حاضر به ۱٫۵۸ تریلیون دلار کاهش یافته است.

علیرغم تحولات مثبت اخیر از پرونده قضایی ریپل و کمیسیون بورس آمریکا که رمزارز XRP برای مدت کوتاهی در مسیر رشد قرار داد ، این رمزارز نیز تحت فشار این سقوط قرار گرفت و تا ۱۱٫۶۸ درصد کاهش یافته است. بر اساس تحولات اخیر که توسط وکیل مدافع جیمز کی فیلان به اشتراک گذاشته شده است، XRP در این پرونده یک بار دیگر پیروز اعلام شده است.

طبق داده‌های دریافتی از وب سایت کوین مارکت کپ ، رمزارز پالی‌گان (MATIC) در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵٫۲۹% کاهش یافته است. این آلت کوین در حال حاضر با قیمت ۱٫۳۰ دلار معامله می شود.

حاکمیت ترس شدید بر احساسات بازار

مطلب کامل  استخراج بیت کوین در حال حاضر سودآوری ندارد
شاخص ترس و طمع

با ادامه روند نزولی بیت کوین و همچنین صدور سیگنال های خرسی از بازارهای مالی ، احساسات در این بازار نیز تحت تاثیر قرار گرفت. احساسات کلی در بازارها توسط شاخص ترس و طمع ارزیابی میشود. این شاخص درحال حاضر برای بازار رمزارزها از حالت “خنثی” به حالت “ترس شدید” تغییر شکل داده است.

بیت کوین در حال حاضر در صرافی های اصلی با قیمت ۳۵۳۸۵ دلار معامله می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *