پیتر برانت تاجر کهنه کار دارندگان بیت کوین را عصبانی می کند

پیتر برانت (Peter Brandt)، تاجر کهنه‌کار، در توئیت اخیر خود، به “هولدرهای بیت‌کوین” اشاره کرد و ادعا کرد که نگه داشتن بزرگترین رمزارز برای مدت طولانی معنی ندارد.

برانت توضیح می دهد که او علاقه ای به کسب سود از یک منبع ثابت را ندارد. او تخمین می‌زند که بیت کوین باید ۴۰۰ درصد افزایش یابد تا بتواند به طور کامل افت ۸۰ درصدی خود را جبران کند.

سرمایه گذاران بیت کوین معمولاً به دلیل پشیمانی از پیش بینی های خود، برای فروش مردد هستند. علاوه بر این، معامله گری پیچیده است، به همین دلیل است که بسیاری به سادگی تصمیم می گیرند به   نگهداری پایبند باشند. با این حال، برانت می‌گوید که چرخه‌های بیت کوین به راحتی قابل تشخیص هستند. از این رو، با توجه به شفافیت قله های بازار، این طراح نمودار معتقد است که ریسک اصلاح ۸۰ درصدی برای سرمایه گذاران منطقی نیست.

چگونه می توان یک سیگنال با قدرت بالا را شناسایی کرد؟ در یک توئیت جداگانه، برانت ادعا می کند که چشم های لیزری، که طرفداران بیت کوین از آن برای پروفایل های توئیتر خود جهت پیش بینی قیمت ۱۰۰،۰۰۰ دلاری بیت کوین استفاده می کردند، می تواند بهترین راهنمای شما باشد.

بازیابی بیت کوین متوقف می شود

بازیابی قیمت بیت کوین اکنون پس از رسیدن این رمزارز به مرز ۴۵۰۰۰ دلار متوقف شده است.  مدیر بخش سرمایه گذاری جهانی در Fidelity Investments، اخیراً خاطرنشان کرد که رمزارز پرچمدار یک الگوی دو دره تشکیل داده است که می تواند یک سیگنال خرید برای معامله گران باشد.

تاجر افسانه ای جان بولینگر نیز اخیراً یک الگوی صعودی را در نمودار هفتگی بیت کوین مشاهده کرده است.

مطلب کامل  حمایت مالی بایننس از ایلان ماسک برای خرید توییتر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *