پلتفرم اریوا واندرلند تجریباتی را ارائه می دهد که مفهوم متاورس را دوباره تعریف میکند

این پلتفرم با ارائه یک زندگی دوم کامل به کاربران، خود را از سایر پروژه های متاورس متمایز می کند. این ویژگی جدید سفر، تعامل، تجارت، درآمد، مالکیت، سفر در زمان و موارد دیگر را دارد. این تیم سه ماهه اول رُدمَپ را تکمیل کرده و به مرحله بعدی این محصول می رود.

 واندرلند آریوا چیست؟

Ariva Wonderland یک متاورس سفر است که نسخه های مجازی از نقاط محبوب گردشگری در دنیای واقعی را ارائه می دهد. کاربران متاورس می‌توانند از اماکنی مثل برج ایفل، مجسمه آزادی، طاق پیروزی و… دیدن نمایند. این‌ اماکن برجسته و مهم در متاورس نسخۀ کپی‌شده از نسخه‌های اصلی هستند، اما به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد آن‌ها را از چشم‌اندازهای مختلف تجربه کنند.

یکی از این چشم‌اندازها بوسیلۀ جنبه های سفر در زمان است. مؤلفه سفر در متاورس برای اکوسیستم سرزمین واندرلند Ariva مهم است، ولی تنها به بازدید از مکان‌های مختلف در دنیای مجازی ختم نمی‌شود. کاربران همچنین می توانند این اماکن مهم را در مقاطع مختلف زمانی تماشا کنند. بنابراین کاربر می تواند به گذشته برگردد تا شاهد ساخت برج ایفل باشد یا به اینده برود تا دیدی آینده نگرانه از این شاهکار داشته باشد.

این مولفه در سفر برای کسب درآمد است و به کاربران برای شرکت در متاورس ریوارد می دهد. کاربران همچنین برای تکمیل برخی فعالیت‌ها یا تبلیغ زمین‌های خود برای افزایش محبوبیت ریوارد دریافت می‌کنند.

جنبه اجتماعی واندرلند Arivaبرای پروژه اهمیت زیادی دارد. بنابراین، تعدادی از تجربیات منحصر به فرد به کاربران متاورس ارائه می شود. کاربران می توانند با سایر کاربران تعامل داشته باشند، به سینما بروند، جلساتی برگزار کنند، با هم سفر کنند، تئاتر تماشا کنند و … کاربران نه تنها می توانند همه این کارها را انجام دهند، بلکه می توانند اشیا/اجناس  منحصر به فردی ایجاد کنند که می توانند آنها رابه نمایش بگذارند و در متاورس استفاده کنید. این یک وجه همه‌جانبه است که تجربیات دنیای واقعی را به متاورس منتقل می‌کند. این وجه با پویایی زندگی روزمره و اوج سرگرمی حول یک تجربه سفر منحصربفرد آمیخته شده است.

در فضای Metaverse بسازید، تبلیغ کنید و پول به دست آورید

سرزمین‌ها بخش جدایی ناپذیر از واندرلند Ariva متاورس هستند. این زمین ها فرصت های متنوعی را برای مالکان ‌آن‌ها فراهم می کند. آن‌ها می‌توانند زمین‌های خود را توسعه دهند، تبلیغات و برندسازی کنند. همانطور که افراد بیشتری سراغ دنیای متاورس میروند، تبلیغات به بازار بزرگتری تبدیل می شود. بیلبوردها، پانل های نمایشی، هم در فضای باز و هم حمل و نقل، در مکان های مختلف در متاورس مورد نیاز خواهند بود.

کسب‌وکارها می‌توانند محصولات خود را در دنیای عجایب Ariva به یک پایگاه کاربری متشکل از هزاره‌ها و نسل Z تبلیغ کنند. جاهای مختلف برای تبلیغات در متاورس در دسترس خواهد بود.

کاربران همچنین می‌توانند زمین‌هایی را خریداری کنند که می‌توانند ‌آن‌ها خصوصی‌سازی کنند. از طرف دیگر، کاربران می توانند تصمیم بگیرد که زمین های خود را ببندد.کاملا به خودشان مربوط است. این متاورس که از ۷ کهکشان و ۷ دهانه تشکیل شده است، در مجموع ۱۶۰۰۰۰ قطعه در خشکی در ۴۹ منطقه فضایی مختلف دارد که همگی به سرزمین اصلی متصل هستند. همه زمین ها برای ایجاد جاهای جدید و منحصر به فرد بسته به ترجیح مالک قابل تنظیم هستند. فروش تمام زمین ها و NFT را می توان با ERC-20 Ethereum و BEP20 Ariva انجام داد.

مطلب کامل  اسکات ردلر از گروه تجاری T3 می گوید که اگر گاوها نتوانند سطح 17600 دلار را حفظ کنند قیمت بیت کوین ممکن است در مسیر سقوط به 10000 دلار قرار گیرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *