پس از اعلام جنگ پوتین به اوکراین بازارهای جهانی ارز دیجیتال و سهام سقوط کردند

پس از اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که ارتش روسیه یک “عملیات نظامی ویژه” در اوکراین انجام خواهد داد، بازارهای جهانی ارز دیجیتال و سهام سقوط کردند. با طلوع خورشید در اوکراین، ارتش روسیه موشک هایی را به اطراف چندین منطقه از  این کشور از جمله پایتخت کیف و شهر خارکیِف پرتاب کرد.

بر اساس داده های کوین مارکت کپ، تا زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۷٫۱۱ درصد کاهش به ۳۵۰۷۷ دلار رسیده است. پوتین در این برنامه از سربازان اوکراینی خواست فورا سلاح ها را زمین بگذارند. به گزارش NYT، وی گفت: “همه نیروهای نظامی ارتش اوکراین که از این خواسته ها پیروی می کنند، می توانند منطقه نبرد را ترک کنند.

همچنین به نظر می رسید که پوتین حامیان اوکراین مانند ایالات متحده و سایر اعضای ناتو را نیز تهدید می کند. پوتین گفت: هرکسی که بخواهد در کار ما مداخله کند یا حتی بیشتر از آن برای کشور و مردم ما تهدید ایجاد کند، باید بداند که واکنش روسیه فوری خواهد بود و شما را به چنین عواقبی سوق خواهد داد که هرگز در تاریخ خود تجربه نکرده اید. در ادامه گفت ما برای هر عکس العملی آماده هستیم.

مطلب کامل  باشو سوآپ یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز چند محصولی در بلاک چین کاردانو جزئیات انتشار عمومی توکن BASH خود را به اشتراک می گذارد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *