همسر بنیان‌گذار ترا از پلیس درخواست محافظت کرد

همسر کوان دو هیونگ(Kwon Do-hyung)، بنیانگذار ترافرم (Terraform)، پس از ورود یک فرد ناشناس به ساختمان آپارتمان وی و زدن زنگ در، گزارشی به پلیس ارائه کرده است.

مهمان غیرمنتظره پرسید که آیا شوهرش خانه است یا نه و سپس رفت.

همسر کوان اکنون از پلیس برای تعیین فردی برای حفاظت اضطراری درخواستی ارائه کرده است.

بر اساس این گزارش، آدرس خانه این کارآفرین برای سرمایه‌گذارانی نامشخص در تجارت ارز دیجیتال او، شناخته شده است.

پس از فروپاشی Terra، شماره‌های خط تلفن خودکشی به ساب ردیت (subreddit) اختصاص داده شده به یکی از برجسته‌ترین پروژه‌های ارزهای دیجیتال، پین شد. این جامعه مملو از پست های ترسناک در مورد از دست دادن همه چیز در یک شب است. گزارش شده است که هشدارهایی در سرتاسر سئول برای گزارش هرگونه اقدام به خودکشی مربوط به سقوط ترا((Terra)) صادر شده است.

قیمت رمزارز بومی Terra، لونا(LUNA) تقریباً به صفر رسیده است و در حال حاضر ۰٫۰۰۰۰۵ دلار است. این ارز دیجیتال کمی بیش از یک ماه پیش با قیمت ۱۱۹٫۱۸ دلار معامله می شد.

با وجود این واقعیت که عرضه در گردش LUNA اکنون به ۶٫۵ میلیارد رمزارز افزایش یافته است، استیبل کوین ترا (UST) تقریباً بی ارزش شده است و در حال حاضر تنها ۰٫۱۸ دلار معامله می شود. این فروپاشی مداوم، هر امیدی مبنی قیمت آن در نهایت به سطح ۱ دلار بازگردد را از بین برده است.

علاوه بر این، شبکه Terra برای دومین بار در عرض ۲۴ ساعت به طور رسمی متوقف شد. بر اساس اعلامیه ای، اعتبار سنج ها در حال کار بر روی طرحی برای بازسازی آن هستند.

در همین حال، کوان که به خاطر توئیت‌های تند و تحریک‌آمیزش شناخته می‌شود، در روز گذشته به طرز وحشتناکی سکوت کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *