همزمان با خرید بیت کوین توسط لونا ارزش بیت کوین دوباره به بالای محدوده قیمتی ۴۰ هزار دلار برگشت

 بنیاد لونا (LFG) ۱۲۳ بیت کوین به ارزش تقریباً ۴/۹ میلیون دلار خریداری کرد.

قیمت بیت‌کوین در صرافی‌های اصلی اسپات به بالای ۴۰ هزار دلار رسید.

اوایل این هفته، این سازمان غیرانتفاعی مستقر در سنگاپور، ۱۰۰ میلیون دلار LUNA خریداری کرد. پیش از آن، خرید ۱۷۳ میلیون دلاری آن در یکشنبه گذشته فاش شده بود.

آدرس رسمی LFG در حال حاضر ۱/۷ میلیارد دلار بیت کوین را کنترل می کند. هدف این ذخیره عظیم رمزارزی حفظ ثبات UST، بزرگترین استیبل کوین غیرمتمرکز است که در حال حاضر ۱۷/۱ میلیارد دلار ارزش دارد.

 Do Know، یکی از بنیانگذاران Terraform Labs، اعلام کرد که قصد دارد تا ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین بخرد و به رقیبی جدی برای شرکت هوش تجاری MicroStrategy تبدیل شود. در حال حاضر، آدرس کیف پول متعلق به LFG سومین هولدر بزرگ بیت کوین است.

ترا، بیت کوین را به دلیل داشتن بیشترین نقدینگی (با فاصله زیاد) انتخاب کرد که برای اطمینان از ثبات دلار بسیار مهم است.

جدا از بیت کوین، ترا همچنین رمزارزهای ۱۰۰ میلیون دلاری Avalanche (AVAX) را برای اهداف تنوع سازی خود اضافه کرده است.

هدیه ۸۱۳ میلیون دلاری
روز پنجشنبه، آزمایشگاه Terraform به LFG به میزان ۱۰ میلیون رمزارز LUNA (حدود ۸۱۳ میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله) هدیه داد.

در حالی که مقصد این وجوه در حال حاضر معلوم نیست، اما می توان فرض کرد که این شرکت غیرانتفاعی از آنها برای افزایش بیشتر ذخایر بیت کوین خود استفاده خواهد کرد.

اکثریت قریب به اتفاق رمزارزها مدت کوتاهی پس از انتقال با UST مبادله شدند.

مطلب کامل  سرمایه گذاران با توجه به اینکه سازمان های نظارتی در ایالات متحده شرکت‌های رمزارزی را تحت فشار قرار می دهندطی ماه گذشته حدود 1.6 میلیارد دلار USDC را به تتر تبدیل کردند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *