هم‌بنیان‌گذار لونا از سرمایه‌گذاران خواسته است منتظر طرح نجات بمانند

درام استیبل کوین ترا (UST) در بازار ارزهای دیجیتال ادامه دارد، زیرا افراد بیشتری پس از سقوط لونا(Luna) به زیر ۱۰ دلار و شکست UST در حفظ پیوند با یک دلار آمریکا، متحمل ضررهای هنگفتی شده اند. دو کوان(Do Kwon) برای آرام کردن سرمایه گذاران و معامله گران از انتشار طرحی خبر داد که باید بازار را نجات می داد، اما ۱۵ ساعت گذشته و هنوز برنامه ای وجود ندارد.

با توجه به توئیتی که تقریباً ۱۵ ساعت قبل از زمان انتشار این مطلب منتشر شد، دو کوان به دنبال کنندگان خود و دارندگان UST با حالت طعنه آمیز گفت که در حال آماده شدن برای انتشار طرحی طراحی شده برای نجات ارز دیجیتال UST میباشد و به احتمال زیاد Luna طراحی شده است که حدود ۹۰ درصد در هفته کاهش یافته است.

اما با وجود یک اعلامیه بزرگ، فید توئیتر Do Kwon هنوز خالی است. پیامی که پس از این اعلامیه منتشر شد، درخواستی برای قوی ماندن بود زیرا او به پایان نزدیک بود.

بنا بر گزارش‌ها، بنیاد لونا به‌دنبال تامین مالی اضافی از شرکت‌های کریپتو و غیرکریپتو است تا بتواند استیبل ‌کوین UST را حفظ کند، که به نظر غیرممکن است. زیرا UST در زمان انتشار این مطلب با قیمت ۰٫۲۳ دلار معامله می‌شود.

خلاصه درام UST

پس از اصلاح گسترده بیت کوین(Bitcoin)، که قیمت این ارز دیجیتال را به کمتر از ۳۲۰۰۰ دلار رساند، سرمایه گذاران به طرز دیوانه‌واری نقدینگی خود را از استیبل کوین UST خارج کردند و مشکلاتی را در نقدینگی ایجاد کردند.

از آنجایی که UST با اولین مشکلات خود در ارتباط با USD مواجه شد، بنیاد لونا گارد (Luna Guard) مجبور شد فروش وثیقه بیت کوین خود را برای حفظ وثیقه UST آغاز کند. اما علیرغم فروش مقدار زیادی از بیت کوین در این بازار قرمز، UST نتوانست قیمت کامل را به دست آورد و پس از رسیدن به ۰٫۹ دلار حتی بیشتر از این کاهش یافت.

در زمان انتشار این مطلب، لونا با قیمت ۵ دلار معامله می شود که در نتیجه افت ۹۴ درصدی در هفت روز گذشته داشته است

مطلب کامل  برخی از کارمندان بایننس پیشنهاد کرده بودند که این صرافی از سقوط لونا و UST سوء‌استفاده کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *