نهنگ شیبا اینو ۴۷۰ میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرد

ویل استیتز(WhaleStats) گزارش می دهد که نهنگ های ناشناس، میلیاردها توکن شیبا اینو (Shiba Inu) را در میان حرکت مثبت ۳۰ درصدی آن در ماه مارس پس از افزایش گسترده تعداد تراکنش های بزرگ و قیمت مثبت، خریداری کردند.

برای اجرای چنین سفارش بزرگی، بزرگترین کیف پول ها در بلاک چین اتریوم(Ethereum) باید خریدهای خود را به چندین تراکنش تقسیم می کردند. اولین نهنگی که ۴۲۰ میلیارد SHIB خرید، دو معامله بزرگ انجام داد. معامله اول ۴ میلیون دلار سه ساعت قبل از معامله دوم ۷٫۳ میلیون دلاری بود.

نهنگ دوم که مقدار کمتری توکن شیبا اینو خریداری کرد، یک تراکنش به ارزش تقریبی ۱٫۳ میلیون دلار انجام داد. این نهنگ می‌توانست بدون تقسیم سفارشات معامله کند و نشان دهد که نقدینگی کافی در بازار وجود دارد

مشخص نیست که آنها از کدام صرافی برای معامله استفاده کرده‌اند و همچنین مشخص نیست که آیا نهنگ‌ها از پلتفرم‌های معاملاتی خارج از بورس(OTC) استفاده کرده‌اند یا خیر.

ارزش کل وجوهی که توسط هر دو کیف پول شیبا اینو نگهداری می شود، تقریباً ۴۰ میلیون دلار یا ۱٫۳ تریلیون توکن SHIB میباشد.

عملکرد بازار SHIB

روزهای پایانی ماه مارس برای همه دارندگان شیبا اینو بسیار مثبت بود. زیرا این توکن به سرعت شروع به کسب ارزش و توجه اجتماعی کرد. شیبا اینو از زمانی که در ماه مارس به پایین ترین قیمت رسید، بیش از ۲۵ درصد در زمان انتشار این مطلب و ۳۸ درصد در اوج محلی افزایش یافته است.

ما می‌توانیم عملکرد قوی شیبا اینو در بازار را با تغییر احساسات و افزایش تقاضا برای راه‌حل‌های جایگزین برای قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال توضیح دهیم. از نظر تاریخی، هنگامی که رمزارزهایی مانند کاردانو(Cardano)، سولانا(Solana) یا اتریوم(Ethereum) رشد می‌کنند، میم کوین‌ها و توکن‌هایی مانند شیبا اینو یا دوج کوین (Dogecoin) نیز بخشی از علاقه خرده‌فروشی خود را دریافت می‌کنند و ارزش پیدا می‌کنند.

در ماه مارس، Dogecoin تقریباً ۳۰ درصد به ارزش افزود و شیبا اینو در حال حاضر با قیمت ۰٫۰۰۰۰۲۷ دلار معامله می شود

 

مطلب کامل  اعتراف مدیرعامل بایننس از سرمایه‌گذاری در ترا ضرر کردیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *