نهنگ باستانی اتریوم بیدار شد

یک کیف پول اتریوم حاوی بیش از ۵ میلیون دلار ETH برای اولین بار در شش سال و نیم گذشته فعال شد زیرا دومین ارز دیجیتال بزرگ در تلاش برای خروج از روند نزولی است.

بر اساس حساب توییتر Whale Alert، یک کیف پول خاموش اتریوم حاوی ۱,۹۴۷ ETH (5.1 میلیون دلار) برای اولین بار از سال ۲۰۱۵ فعال شده است.

با توجه به اینکه سرمایه گذاری اولیه تنها ۲,۳۳۶ دلار بوده است، هرکسی که آدرس فوق را داشته باشد سود خیره کننده ۲۲۰,۷۹۹% داشته است.

مشخص نیست که آیا فردی چنین سطح بالایی از اعتقاد را داشته است یا به سادگی یک کیف پول قدیمی گرد و خاکی را کشف کرده است. همچنین ممکن است که مالک سرانجام پس از از دست دادن دسترسی به ثروت رمزنگاری، موفق به باز کردن اتر خود شود.

اتریوم، دومین بلاک چین بزرگ، در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد تا اینترنت را غیرمتمرکز کند، پس از فروش جمعی ۱۸ میلیون دلاری که تأمین مالی توسعه پروژه را ممکن ساخت. این پروژه اولین بار توسط یکی از بنیانگذاران ویتالیک بوترین در کنفرانس بیت کوین در ژانویه ۲۰۱۴ اعلام شد.

این ارز دیجیتال در ابتدا با قیمت ۲٫۷۷ دلار در صرافی Kraken شروع به معامله کرد و سپس به دلیل فشار فروش به ۰٫۶۸ دلار کاهش یافت.

علیرغم شروع سخت، اتریوم شاهد رشد سریعی بود و در طول رونق اولیه عرضه سکه در سال ۲۰۱۷ محبوبیت خود را افزایش داد و قیمت آن به ۱,۴۰۰ دلار رسید.

توکن ETH در طول بازار نزولی سال ۸۵ به ۲۰۱۸ دلار ناچیز رسید و در سال ۲۰۲۱ شاهد افزایش شدید قیمت بود. در ۴,۸۷۸ نوامبر.

قیمت آن اکنون به ۲,۷۴۴ دلار رسیده است که ۴۴ درصد اصلاح را نشان می دهد.

مطلب کامل  در صورتی که گاوها در روزهای آینده بر بازار مسلط شوند کاردانو می تواند به سطح 0.55 دلاری بازگردد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *