نهنگ‌ها با توجه به افت بازار رمزارزها طی ساعات گذشته دارایی‌هایی از قبیل اتریوم و شیبا اینو را خریداری کرده اند

بر اساس داده‌های ویل استیتز (WhaleStats)، نهنگ‌ها با توجه به افت بازار رمزارزها ، طی ساعات گذشته دارایی‌هایی از قبیل اتریوم و شیبا اینو را خریداری کرده اند.

این پلت فرم زنجیره‌ای اخیراً تحلیلی را از ۱۰ رمزارز برتر خریداری شده توسط نهنگ‌های اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ارائه کرده است. شیبا اینو و اتریوم به همراه استیبل کوین‌های USDC USDT و BUSD رمزارزهایی هستند که در این فهرست قرار دارند.

البته علاوه بر آنها ، چندین تراکنش نیز که شامل خریداری رمزارزهای مختلف است ، گزارش شده است. جدیدترین تراکنش ETH متعلق به یک نهنگ فانتوم (FTM) بود که ۱۷۹۶ ETH را با ارزش ۴۶۰۴۲۰۳ دلاری خریداری کرد.

نهنگ دیگری نیز ۱۱۸۰ ETH خرید که ارزش آن معادل ۳۰۷۸۷۱۵ دلار است. از این رو ، اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ، در بین محبوب ترین رمزارزهای خریداری شده نهنگ ها قرار گرفته است.

طبق داده های IntoTheBlock، نهنگ های شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته فعال تر ظاهر شده اند و تعداد تراکنش های بزرگ آنها تا سقف ۱۶ درصدی افزایش یافته است. جهش در تعداد تراکنش های بزرگ اغلب بدان معنی است که فعالیت سرمایه گذاران حقوقی ویا نهنگ ها افزایش یافته است که درحال خرید ویا فروش هستند.

گفتنی است که سبد سرمایه گذارای ۱۰۰ هولدر برتر شیبا اینو افزایش یافته است. داده های ویل استیتز حاکی از افزایش ۱۲۵٫۷۴ درصدی میانگین موجودی SHIB متعلق به این سرمایه گذاران است.

SHIB درحال حاضر در بیش از ۱۰۰ صرافی از قبیل Coinbase، Kraken، KuCoin، Crypto.com، Binance و غیره لیست شده است.

این آلت کوین در لحظه انتشار این خبر ، با قیمت ۰٫۰۰۰۰۲۲۳ دلار معامله می شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *