نهنگ‌های برتر کاردانو به جمع‌آوری این ارز مشغول هستند

در حالی که قیمت کاردانو (ADA) در بحبوحه رکود گسترده‌تر بازار ارزهای دیجیتال که منجر به کاهش ارزش کل بازار این فضا شد بیش از ۱۷۰ میلیارد دلار کاهش یافته است، نهنگ‌های برتر آن به جمع‌آوری این ارز مشغول هستند.

جمع‌آوری ADA توسط نهنگ‌ های کاردانو

بر اساس داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل درون‌زنجیره‌ای Santiment، در حالی که قیمت ADA اکنون به میزان قابل توجهی از بالاترین رکورد خود یعنی ۳٫۱ دلار کاهش یافته است، نهنگ‌هایی که بیش از ۱۰ میلیون توکن در اختیار دارند با ۴۶٫۶ درصد به بیشترین درصد جمع‌آوری عرضه در دو سال گذشته بازگشته‌اند.

داده‌های Santiment نشان می‌دهد که نهنگ‌ها از فوریه ۲۰۲۱ و از زمانی که قیمت این ارز دیجیتال به بالاترین حد خود رسیده و دوباره به سطح ۱ دلار برگشت در حال انباشت بوده‌اند.

Santiment خاطرنشان کرد که معیارهای این شرکت شامل کیف پول صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال است، به این معنی که وجوه دارایی کاربران این پلتفرم‌ها را نیز در نظر می‌گیرد. در اوایل این ماه، داده‌های همان شرکت نشان داد که آدرس‌های کاردانو با ارزش بین ۱۰۰ تا ۱۰۰ هزار دلار از توکن اصلی شبکه، درصد عرضه ADA را به بالاترین حد خود در تاریخ رسانده‌اند.

بر اساس این داده ها، آدرس های کاردانو با با ارزش بین ۱۰۰ تا ۱۰۰ هزار دلار از آن به طور مداوم در طول زمان به انباشت کردن پرداخته‌اند. نشانی‌های با دارایی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۱۰ میلیون دلار ظاهرا در حال عرضه دارایی‌های خود هستند.

انباشت نهنگ‌های سطح میانی و برتر شبکه با رشد پذیرش کاردانو اتفاق می‌افتد. همانطور که گزارش شده است، از شروع سال تا به امروز، تعداد کیف پول های دارای این توکن، بیش از ۵۰۰ هزار عدد افزایش یافته است که ۴۵۳ هزار مورد از این کیف پول‌ها در سه ماهه اول سال ایجاد شده است.

با توجه به گزارش صرافی کرکن در مارس ۲۰۲۲، شاخص‌های درون‌زنجیره نشان می‌دهند که «چشم‌اندازها برای کاردانو روشن است» و تقاضا برای آن در طول زمان نیز در حال افزایش است. گزارش این صرافی نشان می‌دهد کارمزد تراکنش‌های ADA حدود ۵۱٫۵ درصد از حدود ۰٫۳۳ دلار به ازای هر تراکنش در ابتدای سال تا به امروز افزایش یافته است.

طبق این گزارش، کارمزدهای تراکنش یک پراکسی برای تقاضای شبکه هستند و در حالی که تقاضای بلاک چین پس از وقفه در سال جاری شروع به افزایش کرده است می‌توان دریافت که کاردانو دی این زمینه پیشتاز است.

مطلب کامل  کوین بیس به جمع ۵۰۰ شرکت برتر مجله فرچون پیوست
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *