نماینده پارلمان بلژیک عدم توجه به بیت کوین را خطری بزرگ برای اروپا دانست

کریستوف دی بوکلیر اولین سیاستمدار اروپایی است که کل حقوق خود را به بیت کوین (BTC) تبدیل می‌کند. او سال ۲۰۲۲ را با این حرکت جسورانه آغاز کرده است و امید دارد با این روش، آگاهی در مورد بیت کوین و مدل‌های پولی جایگزین را افزایش داده و مردم را به گذراندن دوره‌های آموزش مالی ترغیب کند.

دی بوکلیر اولین بار در سال ۲۰۱۷ به مباحث بلاک چین و بیت کوین علاقه‌مند شد. وی آینده‌ای را پیش بینی می‌کند که در آن بیت کوین و ارزهای دیجیتال به عنوان جایگزین دنیای مالی سنتی نقش ایفا می‌کنند. او در مصاحبه‌ای با کوین تلگراف دیدگاه و انگیزه‌ی خود برای دریافت حقوق در قالب بیت کوین را توضیح داد.

هنگامی که از وی پرسیده شد که چقدر طول می‌کشد تا با بیت کوین کنار بیایم عنوان داشت عدم اختصاص وقت کافی برای یادگیری پروتکل بلاک چین یکی از بزرگترین خطراتی است که در حال حاضر در اروپا با آن مواجه هستیم. وی افزود:

سیاست‌مداران برای پرداختن به این تغییر وقت کافی اختصاص نمی‌دهند. آنها مشغول اداره‌ی روزمره شهرها و کشورها هستند، اما لحظه‌ای تامل نمی‌کنند تا از خود بپرسند «چه چیزی در حال رخ دادن است؟ تحولات بزرگ در ۱۰، ۲۰ و ۵۰ سال آینده چه خواهند بود؟» وی پرداختن به این موضوعات را وظیفه سیاست‌مداران دانست.

او بیان کرد که عدم آگاهی در مورد فضای ارزهای دیجیتال و بیت کوین یک مشکل بزرگ است و اگر اروپا هر چه سریع‌تر به این حوزه ورود نکند، آسیا یا ایالات متحده در مورد همه چیز تصمیم خواهند گرفت. از نظر او، دریافت حقوق با بیت کوین راهی عالی برای افزایش آگاهی در مورد این حوزه است و این اقدام به عنوان یک مقام رسمی اروپایی، لایه دیگری از اعتبار را به دنیای ارز‌های دیجیتال می‌بخشد.

هنگامی که پیش بینی قیمت بیت کوین برای سال ۲۰۲۲ را درخواست کردیم، او استادانه از این سوال طفره رفت و به شوخی گفت که سال ۲۰۲۲ عملکردی باورنکردنی خواهد داشت.

مطلب کامل  به اشتراک گذاری داده های زنجیره ای دوج کوین از سال 2014
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *