نرخ انباشت دوج کوین با افزایش تمرکز رمزارزها در کیف پول های سطح نهنگ تا ۶/۸٪ افزایش می یابد

 افزایش نرخ انباشت به احتمال زیاد به کاهش قیمت دوج کوین مرتبط است.

همانطور که داده های IntoTheBlock نشان می دهد، دوج کوین در مقایسه با دوره های قبلی رشد کمتری داشته است. در زمان انتشار این مقاله، تنها ۵۴ درصد از کل معامله گران یا سرمایه گذاران از هولد DOGE سود می برند، در حالی که همین معیار تنها یک ماه پیش حداقل ۷۰ درصد را نشان می دهد

کاهش ناگهانی سودآوری به احتمال زیاد به تمرکز سفارش‌های «خرید» که توسط معامله‌گران پس از اولین جهش قیمت دوج کوین در آوریل ۲۰۲۱ ایجاد شد مرتبط است. در طول این دوره، DOGE به آخرین اوج خود یعنی ۰/۷۴ دلار رسید و پس از آن کاهش یافت.

چرا نهنگ ها در حال جمع آوری دوج کوین هستند
دلیل اصلی افزایش قدرت خرید به احتمال زیاد به افت قیمت گسترده دوج کوین مربوط می شود. همانند بیشتر بازار، دوج کوین نیز بیش از نیمی از ارزش خود را از دست داده، که امکان جمع آوری مداوم، تدریجی و ارزان را برای نهنگ ها فراهم می کند.

معمولاً افزایش حجم وجوه متمرکز در کیف پول‌های سطح نهنگ یک گرایش صعودی در نظر گرفته می‌شود زیرا نهنگ‌ها فقط در انتها یا نزدیک به انتهای یک رالی صعودی سود می‌برند.

اگر معامله‌گران کوچک بر ترکیب هولدرها تسلط داشته باشند، دارایی‌ها با فشار فروش بیشتری مواجه می‌شوند، بنابراین، به‌جای بهبود، بیشتر افت می‌کنند. برای DOGE نیز همین اتفاق افتاد، آن هم از زمانی که اکثر نهنگ ها در ماه می ۲۰۲۱  از بازار خارج شدند و دارایی های خود را بین معامله گران کوچک مجدداً توزیع کردند.

مطلب کامل  اتر برای اولین بار در تاریخ، از بیت کوین در بازار آپشن پیشی گرفت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *