معاملات روز اول صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) ارز دیجیتالی استرالیا نا‌امیدکننده بودند

سه صندوق قابل معامله در صرافی ارز دیجیتال (ETF) روز سختی را برای شروع معاملات در صرافی محلی Cboe استرالیا داشتند.
راه اندازی این سه گانه نشان دهنده اولین ETFهای رمزارزی است که در استرالیا فعال می شوند.
تا کنون این سه ETF بیش از ۱٫۳ میلیون دلار ایجاد کرده اند و تخمین زده می شود که آنها می توانند حدود ۱ میلیارد دلار جریان ورودی را مشاهده کنند.
ای تی اف بیت کوین کازماس (CBTC) از شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال مستقر در سیدنی مدیریت دارایی Cosmos یک مسیر نسبتاً غیرمستقیم به بیت کوین ارائه می دهد، زیرا تقریباً عملکرد واحدهای ETF غیر ارزی (واحدهای ETF هدف) را ردیابی می کند.
دو ETF دیگر توسط ETF Securities در مشارکت با ارائه دهنده عمده محصولات قابل معامله در بورس (ETP) در سوئیس، ۲۱ Shares، توسعه یافتند.

طبق داده‌های Cboe در زمان نگارش این مقاله، ۲۱ سهم EBTC و EETH شاهد ۱۲۵۲۷۱ و ۱۴۲۲۰۶ سهم بوده‌اند که به ترتیب حدود ۵۱۹۸۷۴ دلار و ۴۱۶۶۶۳ دلار هستند.
صندوق مدیریت دارایی Cosmos با ۵۱,۵۷۲ سهم در مجموع ۳۹۸,۱۳۵ دلار شروع به کار نسبتا کندتری داشته است، با این حال، با توجه به اینکه این شرکت برای جلب علاقه سازمانی به مدت دو ماه از کارمزد CBTC چشم پوشی کرده است، فعالیت می تواند به زودی افزایش یابد.
کانیش کیو(Kanish Chugh) ، رئیس توزیع اوراق بهادار ETF، خاطرنشان کرد که در حالی که در بحبوحه سقوط بازار کریپتو، زمان دشواری برای راه اندازی بود، اما فرصت معقولی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا کمی وارد بازار شوند.

مطلب کامل  اولین شکست ایلان ماسک در درگیری حقوقی با توییتر محاکمه سه ماه دیگر آغاز می‌شود
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *