مدیر عامل سایت سرشناس رمزارز کریپتو کوانت خبر از خروج ۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار بیت کوین از صرافی کوین بیس داد

مدیر عامل شرکت سرشناس رمزارزی در عرصه تحلیل زنجیره ای، کریپتو کوانت (CryptoQuant) خبر از یکی از خروجی های عظیم بیت کوین (BTC) از صرافی رمزارزی مستقر در ایالات متحده ، کوین بیس داد.

 کی یانگ جو (Ki Young Ju) به ۲۸۹۶۰۰ دنبال کننده خود در توییتر اعلام کرد که  ۳۰۰۰۰ بیت کوین به ارزش بالغ بر ۱٫۲۱ میلیارد دلار در روز جمعه از ذخایر صرافی کوین بیس جابه‌جا شد.

امروز ۳۰۰,۰۰۰ بیت کوین از صرافی کوین بیس خارج شد

بنا بر اعلام  آقای کی یانگ جو، این میزان از بیت کوین مورد نظر به احتمال زیاد توسط سرمایه گذاران نهادی در معاملات فرابورس (OTC) خریداری شده است.

برخی از این بیت کوین ها به کیف های پول‌ سرد دردسترس انتقال یافته است، اما به نظر می‌رسد میزان انتقالی به آنها آنقدر هم زیاد نباشد.

 به نظر می رسد این نوع تراکنش ها از زمانی اتفاق می افتد که کوین بیس تصمیم گرفت مقدار قابل توجهی از بیت کوین را جابجا کند.

 این وجوه  به احتمال زیاد در راستای معاملات فرابورس(OTC) توسط موسسات حقوقی به  کیف های پول‌ حضانتی(custody) معاملات OTC جابه جا شده است.

مدیر عامل وب سایت کریپتو کوانت همچنین عنوان کرد که  سرمایه‌گذاران حقوقی ممکن است در بازار فعال‌تر بشوند زیرا دستور اجرایی رییس جمهور جو بایدن که در ماه گذشته توسط وی امضا شد، عمدتاً  صنعت رمزارزها را مورد حمایت قرار میداد.

خریدهای سازمانی ممکن است مجددا به یک ماجرای  بزرگ تبدیل شوند زیرا این دستور اجرایی هیچ مانعی برای عرصه رمزارزها ایجاد نکرد.

 مدیرعامل این شرکت تحلیلی افزود که نهنگ‌های قدیمی بیت‌کوین می‌توانند در پشت صحنه  فشار فروش اخیر در بازار باشند، در حالی که سرمایه‌گذاران حقوقی در حال خریداری در کف قیمت هستند.

نهنگ های قدیمی بیت کوین در دو هفته پیش: قیمت ۴۷۰۰۰ دلار گران به نظر می رسد.  بیایید قیمت را کاهش دهیم.

مؤسسات نهادی امروزه: قیمت ۴۰۰۰۰ دلار ارزان به نظر می رسد.  بیایید مقداری BTC$ انباشت کنیم.

بیت کوین در لحظه انتشار این خبر با قیمت ۴۰۳۹۷ دلار معامله می شود.

مطلب کامل  دو میم کوین شیبااینو و دوج کوین همچنان جزو محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال در میان مردم آمریکایی هستند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *