مدیریت ثروت ژاپنی نومورا با واحد جدید ارزهای دیجیتال و NFT را بررسی می کند

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که به عنوان بخشی از بازسازی،در حال تأسیس یک شرکت دیجیتال جدید است که در آوریل فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

در اقدامی که ممکن است نشان دهنده علاقه فزاینده سازمانی به ارزهای دیجیتال و NFT باشد، Nomura Holdings اعلام کرده است که یک تیم جدید دارایی دیجیتال برای بررسی فرصت‌های احتمالی در این کلاس دارایی ایجاد می‌کند.

شرکت مدیریت ثروت گفت که در حال تغییر ساختار شرکت نوآوری آینده خود به یک شرکت دیجیتال کاملاً جدید است که در آوریل فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. هدف اصلی شرکت جدید افزایش استفاده مشتریان از دارایی های دیجیتال و ارائه خدمات مرتبط خواهد بود. کنتارو اوکودا، رئیس و مدیر عامل گروه Nomura گفت:

شرکت دیجیتال جدید منجر به همکاری عمیق‌تر بین ذینفعان داخلی و خارجی خواهد شد، جذب فناوری‌های دیجیتالی را تسریع می‌بخشد و خدمات مشتری ما را افزایش می‌دهد.

شرکت مدیریت ثروت، که حدود ۶۴۱ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد، اظهار داشت که هدف آن افزایش پذیرش دیجیتال در تمام فعالیتهای خود است. طبق گزارش‌ها، بخش جدید فرصت‌ها را در ارزهای دیجیتال و NFTها، در میان سایر دارایی‌های دیجیتال، بررسی خواهد کرد.

با وجود داشتن برخی از سخت‌گیرانه‌ترین قوانین رمزنگاری، NFTها در ژاپن به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند. مجموعه خدمات مالی ژاپنی Nomura Holdings آخرین بازیگر اصلی است که NFTها را در این کشور بررسی می کند. هفته گذشته، شرکت بزرگ تجارت الکترونیک ژاپنی راکوتن از راه اندازی پلت فرم معاملاتی NFT خود با نام Rakuten NFT خبر داد.

ماه گذشته، بزرگترین شرکت مالی ژاپن، گروه مالی میتسوبیشی UFJ (MUFG)، اعلام کرد که پروژه پرداخت بلاک چینی سه ساله خود را به منظور تمرکز بر روی استیبل کوین ها خاتمه می دهد.

مطلب کامل  رئیس‌جمهور السالوادور پذیرش بیت کوین از دلایل اصلی سفر گردشگران به کشور ماست
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *