مایکل سیلور در آینده نیز به خرید بیت کوین ادامه می‌دهیم

مایکل سیلور (Michael Saylor) مدیرعامل و بنیانگذار شرکت مایکرواستراتژی طی مصاحبه ای با فاکس نیوز شرح داد که آیا دیدگاهش نسبت به بیت کوین به تازگی تغییر کرده است و یا خیر.

آقای سیلور که یکی از سخنرانان و حامیان سرشناس بیت کوین است ، معتقد است بیت کوین، یک دارایی امن اصلی و محافظی در برابر تورم است.

رشد ۲۲۹ درصدی بیت کوین در عرض ۲ سال گذشته  

آقای سیلور در پاسخ به سؤالات تاکر کارلسون( Tucker Carlson)، گوینده شبکه فاکس نیوز، عنوان کرد که از سال ۲۰۲۰، زمانی که پاندمی کووید-۱۹ آغاز شد، این رمزارز سرشناس با رشد ۲۲۹ درصدی ، عملکرد غافلگیر کننده ای را به نمایش گذاشت در حالی که عرضه پول در ایالات متحده ۳۶ درصد افزایش یافته است و ارزش طلا تنها ۷ درصد رشد کرد. شاخص S&P 500 و نزدک ۱۰۰ نیز به ترتیب ۲۹ درصد و ۱۹ درصد جهش یافتند.

از این رو، آقای سیلور اطمینان دارد که اگر بتوانید نوسانات این دارایی را تحت کنترل حفظ کنید و دیدگاه بلندمدتی داشته باشید، بیت کوین یک دارایی امن است.

“ما بیت کوین بیشتری میخریم”

وقتی که از آقای سیلور در زمینه استراتژی فعلی شرکت مایکرواستراتژی سوال شد، وی پاسخ داد که این شرکت هیچ یک از BTC های خود را به فروش نمیرساند، اما آنها هر زمان که پول نقد اضافی داشته باشند، مقدار بیشتری از این رمزارز را خریداری خواهند کرد. وی همچنین افزود که آنها قصد دارند همیشه و  به بهترین شکل ،بیت کوین خریداری کنند.

شرکت تولید کننده نرم افزار هوش تجاری بر اساس تاریخ ۵ آوریل در لحظه انتشار این خبر ، ۱۲۹,۲۱۸ بیت کوین به ارزش ۳,۷۲۳,۲۴۸,۶۸۶ دلار هولد می کند.

مطلب کامل  یک هکر در حمله ناموفق به پل رینبو ۵ اتریوم از دست داد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *