مارک کوبان علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری در پروژه ترا ۲.۰ ندارد

مارک کوبان میلیاردر معروف در مصاحبه اخیر خود با مجله فورچون صراحتاً اعلام کرد که هرگز روی پروژه Luna 2.0 سرمایه گذاری نخواهد کرد!

پیش از این، کوبان تایید کرده بود که نه در LUNA و نه در استیبل کوین UST سرمایه گذاری نکرده است. این میلیاردر همچنین پروتکل شکست خورده Anchor که یکی از قطعات کلیدی اکوسیستم Terra بود را رد کرده است.

البته این که چرا کوبان هیچ تمایلی برای سرمایه گذاری در استیبل کوین های الگوریتمی ندارد، تاحدودی قابل درک است. سال گذشته، مجری «Shark Tank» پروژه مالی غیرمتمرکز Iron Finance را تبلیغ می کرد که در ماه ژوئن سقوطی شبیه به Terra را تجربه کرد، البته در مقیاس بسیار کوچکتر. در آن زمان، استیبل کوین IRON سقوط کرد و قیمت توکن TITAN به صفر رسید.

همانطور که می دانید، پس از فروپاشی Terra در اوایل ماه مه جامعه رمزنگاری تصمیم گرفت این پروژه را دوباره اجرا کند و با اکثریت قاطع آرا، طرح راه اندازی نسخه جدیدی از این بلاک چین شکست خورده به تصویب رسید. صرافی های بزرگ، از جمله بایننس، اعلام کرده اند که از ایردراپ LUNA پشتیبانی خواهند کرد.

فعال سازی نسخه اصلی Terra 2.0 قرار است این جمعه انجام شود. ۳۰ درصد از توکن ها بلافاصله پس از جنسیس بلاک (Genesis Block)  صادر شده و بخش باقی مانده از ایردراپ نیز طی دو سال آینده توزیع خواهد شد.

مطلب کامل  مدیرعامل مسترکارت شاید سوئیفت تا ۵ سال آینده وجود نداشته باشد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *