قیمت بیت کوین از مرز ۴۷۰۰۰ دلار عبور کرد

رالی بی صدای بیت کوین در دو هفته گذشته نه تنها قیمت آن را به بالای سطح کلیدی ۴۵۰۰۰ دلار رساند، بلکه آنرا به ناحیه مثبت سالانه خود بازگرداند.

بزرگترین رمزارز جهان در ساعات اولیه روز با جهش ۵ درصدی برای نخستین بار در سه ماه گذشته توانست از سطح ۴۷۰۰۰ دلاری عبور کند.

این رمزارز در ساعات ابتدایی معاملات هنگ کنگ در روز دوشنبه تا سقف ۴۷,۵۸۳ دلاری افزایش یافت که بسیار بالاتر از محدوده قیمتی ،۳۵,۰۰۰ الی ۴۵,۰۰۰ دلار است. این رمزارز از اوایل ژانویه (اواسط دی) در این محدوده قیمتی محدود شده بود. بیت کوین درحال حاضر حدود ۱٫۲ درصد در سال افزایش یافته است، در حالی که S&P 500 با افت ۴٫۷ درصدی روبه رو است.
با توجه به ساختار کندل های بیت کوین ، این رمزارز پرچمدار درحال حاضر به سمت میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (DMA) در ۴۸۲۷۸ دلاری خود پیش میرود.

بنا بر داده های زنجیره ای Santiment ، بیت کوین برای نخستین بار در ۱۱ هفته گذشته ، از سطح ۴۷طی کرد ، اما موفق شد که تمامی این عوامل را پشت سر بگذارد.

علاوه بر آن، داده های گلس نود (Glassnode) حاکی از آن است که در حال حاضر ۸۱ درصد از عرضه بیت کوین در سود است.

سوددهی قدرتمند بازار آلت کوین ها

به دنبال رشد بیت کوین، اتریوم نیز ۴٫۶۷ درصد افزایش یافته و در حال حاضر در بالای سطح ۳۳۰۰ دلاری معامله می شود. این رمزارز کاملا از روند فعلی بیت کوین پیروی کرده است.

در حال حاضر، هر دوی BTC و ETH در نمودار هفتگی بالغ بر ۱۵٪ افزایش یافته اند.
موجودی اتریوم در سبد سرمایه گذاری نهنگ ها در حال افزایش بوده است. همچنین ، با توجه به مدل جریان نقدی بلومبرگ، تحلیلگران بر این باورند که قیمت ETH می‌تواند در سال ۲۰۲۲ به ۸۰۰۰ دلار برسد.

سایر آلتکوین ها نیز از روند بازار پیروی کردند. کاردانو (ADA) در تایم فریم هفتگی با رشد ۳۵ درصدی بهترین عملکرد را داشته است.

ترا (LUNA) با رشد ۳٫۵ درصدی در حال حاضر با قیمت ۹۴ دلار معامله می شود و ارزش بازاری آن ، ۳۳٫۴ میلیارد دلار است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *