فروشنده ارز دیجیتال SFOX تاییدیه منشور اعتماد را از وایومینگ دریافت کرد

ایالت وایومینگ کارگزار ارز دیجیتال SFOX مستقر در کالیفرنیا را برای یک منشور اعتماد تأیید کرده است،  این تاییدیه به این شرکت اجازه می دهد تا خدمات نگهداری و سایر خدمات مرتبط با کریپتویی را به مشتریان ارائه دهد. SFOX در اطلاعیه روز سه‌شنبه اعلام کرد که منشور اعتماد وایومینگ این شرکت را قارد میسازد تا در ایالت به عنوان SAFE Trust فعالیت کند و خدماتی را به مشتریان حقوقی، حقیقی و مشاوران ارائه دهد. طبق گفته این شرکت، SAFE “در نقش های امانت‌داری ” از جمله امین مستقیم، امین ، مشاور قابل اعتماد و محافظ خدمت خواهد کرد.

منشور جدید شرکت ما را قادر می‌سازد تا خدمات سرمایه‌گذاری، معامله و خدمات نگهداری، قابل اعتماد و کارآمد را برای طیف گسترده‌ای از دارایی‌های دیجیتال ارائه دهیم و نیازهای سرمایه‌گذاران، به‌ویژه شرکت‌های کوچک را ، برآورده کنیم. اکبر ثبانی، مدیر عامل SAFE و یکی از بنیانگذاران SFOX، گفت:مأموریت ما فراهم کردن دسترسی بیشتر به طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال به شیوه ای امن و کارآمد است.”

بر اساس منشور اعتماد، SFOX اعلام کرد به مشتریانی که به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، سولانا (SOL)، آوالانچ (AVAX) و سایر توکن‌ها هستند، خدمات ارائه می‌دهد و دارایی‌های دیجیتال را مطابق با چارچوب قانونی وایومینگ حفظ می‌کند. SAFE گفت که قصد دارد از رگولاتور بانکی ایالت مجوز بگیرد تا “به عنوان یک نگهبان مستقل، واجد شرایط دارایی های دیجیتال عمل کند.”

وایومینگ از زمان اعطای منشور بانکی به کراکن در سپتامبر ۲۰۲۰، اغلب جلودار رویکرد ایالت در تنظیم دارایی های دیجیتال بوده است. پس از این تصمیم، ایالت به انتخاب سناتور آمریکایی دوستدارکریپتویی خود، سینتیا لومیس(Cynthia Lummis)  پرداخته است. و همچنین قانونگذاران آن قوانینی را معرفی می‌کنند که DAOها را به‌عنوان شرکت‌های با مسئولیت محدود مشخص می‌شناسند و به خزانه‌دار دولتی پیشنهاد می‌کنند که صلاحیت صدور استیبل کوین را داشته باشند.

SFOX در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد،  و توسط شرکت هایی از جمله گروه ارز دیجیتال، Blockchain Capital، Y Combinator و یکی از بنیانگذاران Airbnb، Nathan Blecharczy حمایت می شود. طبق گزارش بلومبرگ در اوایل ماه، گروهی از مهندسان و تجار این شرکت در حال برنامه ریزی برای گسترش دسترسی به یک محصول مشتق BTC از طریق قراردادهای غیرقابل تحویل آتی هستند.

مطلب کامل  ریپل با دومین انباشت بزرگ در 5 سال گذشته روبرو می شود
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *