غول نرم افزار رستوران ها لاوو امکان پرداخت با رمزارزها را در بیش از ۶۵ کشور فراهم می کند

بنا بر اعلام شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار جهانی رستوران‌ها ، لاوو (Lavu) ، این غول نرم افزاری  با شرکت ارائه‌دهنده راهکارهای پرداخت فین‌تک وریفون (Verifone) همکاری می کند.

طی این همکاری ، مجموعه نرم افزاری رستوران شرکت لاوو با شیوه های پرداختFLEX شرکت وریفون ادغام می شود و در نتیجه ، شرکت های مستقر در بیش از ۶۵ کشور قادر می شوند که راه حل های منحصر به فرد پایانه فروش(POS) را با چندین شیوه پرداخت مدرن به مشتریان خود ارائه دهند.

این شرکت ها در واقع قادر خواهند بود که راه حل منحصر به فرد پایانه فروش (POS) را به مشتریان خود ارائه دهند. علاوه بر آن، این همکاری استراتژیک با عرضه دستگاه Verifone Engage e285 که مجهز به پوز تصویری شرکت لاوو است ، آغاز خواهد شد.

شیوه های پرداخت اعلام شده :
Alipay، Affirm، رمزارزها (شامل بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، دوج‌کوین، شیبا اینو و چندین استیبل‌کوین USD) با استفاده از کیف‌پول‌های رمزارزی PayPal، Venmo، WeChat Pay، Klarna، Swish و Vipps.

این درحالیست که دنیای رمزارزها به دلیل خبرهای اخیر تحت فشار قرار گرفته است ، به طوری که کریستین لگارد(Christine Legarde)، رئیس بانک مرکزی اروپا، اعلام کرد که بیت کوین ارزشی ندارد.

اظهارات اخیر خانم لاگارد در حالی منتشر شد که بانک‌های مرکزی همچنان نسبت به ارزهای دیجیتال شک و تردید دارند و کشورهای پیشرو به دنبال ایجاد مقررات بیشتر برای این عرصه هستند.

در کل، حامیان رمزارزها بر این باورند که رمزارزها همچنان صعودی حفظ خواهند شد زیرا تداوم پذیرش آنها می تواند منجر به ثبات و قابل پیش بینی بودن آنها شود.

مطلب کامل  شیبااینو توانسته است با جذب 6.66 میلیارد دلار سرمایه در بازار کریپتو از ترون پیشی بگیرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *