عربستان سعودی در حال بررسی استفاده از رمزارزها در این کشور و همچنین پذیرش بلاکچین است

در گزارشی به نقل از یک مقام دولتی آمده است که عربستان سعودی در حال بررسی استفاده از رمزارزها در این کشور و همچنین پذیرش بلاکچین است. علاوه بر این، این گزارش می‌گوید که پادشاه این کشور همچنین در مورد فناوری های Web3 و نحوه استفاده از آن ها نیز بحث کرده است.

در گزارش آنلاک مدیا آمده است که شاهزاده، بن عبدالله آل مشاری، دستیار وزیر کشور در امور فناوری، گفته است: قبل از اینکه عربستان سعودی بتواند با موفقیت راه حل های مبتنی بر بلاکچین بسازد، باید کارهای بیشتری انجام شود. او گفت:

“جلسات متعدد و وبینارهایی وجود داشته است که در مورد پیاده سازی بلاکچین در دولت بحث شده است، اما به نظر من، همه این مطالعات و مقررات نمی توانند راه حل هایی را بر روی بلاکچین ایجاد کنند، مگر اینکه افراد با استعداد و مبتکر در این نهادها داشته باشیم که بتوانند راه حل هایی را بای استفاده از بلاکچین وب۳ و ارزهای رمزنگاری شده توسعه دهند.

در همین حال، آل میشاری پیشنهاد کرد که پادشاهی نه تنها باید متخصصان بلاکچین را استخدام کند، بلکه باید با دانشگاه‌ها برای توسعه یک برنامه درسی در بلاکچین و وب۳ همکاری کند.

در حالی که دولت عربستان هنوز تصمیمی در مورد استفاده از رمزارزها اتخاذ نکرده است، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بیش از نیمی از ساکنان این کشور معتقدند که باید از رمزارزها برای پرداخت استفاده شود. Bitcoin.com News گزارش داد که ساکنان این کشور، سهولت ارسال وجوه به آن سوی مرزها و همچنین هزینه کم جابجایی وجوه را به عنوان دلایل خود ذکر می کنند.

مطلب کامل  پلتفرم اریوا واندرلند تجریباتی را ارائه می دهد که مفهوم متاورس را دوباره تعریف میکند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *