طی یک ماه گذشته ۴۰۰ پروژه و ۱۰۰۰۰۰ کیف پول جدید روی بلاک چین کاردانو فعالیت می کنند

بر اساس یک پست توییتر در ۱۹ آوریل از سازندگان Cardano Input Output (IOHK)، نزدیک به ۹۰۰ پروژه در حال توسعه در شبکه وجود دارد. این رقم از ۱۱ مارس تقریباً ۴۰۰ عدد افزایش یافته است.
کاردانو یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) عمومی و غیرمتمرکز است که توسط چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران اتریوم در سال ۲۰۱۷ و پس از ترک تیم به دلیل اختلافات در مورد مسیر آینده شبکه ایجاد شد.
یکی از پروژه های جدید که توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است AGIX ERC-20 Converter Bride است که با همکاری SingularityNET توسعه یافته است.
این ابزار این هفته راه اندازی شد و کاربران را قادر می سازد تا برای استفاده در کاردانو روی توکن های ERC-20 مبتنی بر اتریوم پل بزنند و انتظار می رود بخش دیفای شبکه یک ذینفع قابل توجه باشد.

علیرغم افزایش تعداد پروژه‌های در حال توسعه، به نظر می‌رسد تعداد DApp‌های در حال اجرا کاردانو محدود است، به طوری که DeFi Llama فقط ۱۰ پلتفرم مختلف را لیست کرده است که ارزش کل ارزش قفل شده (TVL) به ارزش ۲۲۴٫۹۶ دلار می باشد. قابل ذکر است، چهار مورد از این پلتفرم‌ها دارای هیچ ارزش قفل شده ای نیستند.
از زمان راه‌اندازی قراردادهای هوشمند در ماه سپتامبر این شبکه هنوز به طور کامل شروع به کار نکرده و رقابت وعده داده شده را برای اتریوم (ETH) ارائه نکرده است.

مطلب کامل  بلوک سود خالص 1.18 میلیارد دلاری سه ماهه چهارم با افزایش 47 درصدی سالانه را نشان داد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *