طی بیست و دو ساعت گذشته صرافی‌های سطح بالا به میزان ۱۰۶.۳ میلیون سکه ریپل منتقل کرده اند

سرویس محبوب بلاکچین Whale Alert که تراکنش‌های بزرگ رمزارزها را ردیابی می‌کند، اعلام کرده است که طی بیست و دو ساعت گذشته، صرافی‌های سطح بالا به میزان ۱۰۶.۳ میلیون سکه XRP منتقل کرده اند.

در همین حال، CoinMarketCap نشان می دهد که در بیست و چهار ساعت گذشته، ششمین رمزارز بزرگ ۷٫۳۰ درصد افزایش یافته است.

۱۰۶ میلیون XRP توسط چندین غول تجاری جابجا شده است

طبق توئیت های اخیر ارسال‌شده توسط ردیاب رمزارز ذکر شده در بالا، چندین شرکت تجاری رمزارزی در مجموع ۱۰۶٫۳ میلیون توکن XRP را در چهار مرحله ی بزرگ جمع‌آوری کرده‌اند. مقدار کریپتو جابجا شده توسط صرافی ها برابر با ۸۴,۴۸۹,۰۲۹ دلار در فیات است.

در میان فرستنده‌ها، بزرگترین پلتفرم‌های معاملاتی – Binance و FTX هستند. اولی ۲۱,۲۲۹,۸۴۸ XRP را بین کیف پول های خود جابه جا کرد و دومی ۳۵,۱۵۶,۳۱۰ XRP را به Bittrex منتقل کرده است.

صرافی Bitstamp مستقر در اتحادیه اروپا در دو تراکنش به عنوان گیرنده عمل کرده است، ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP از سرویس BitGo مستقر در ایالات متحده (که توسط Galaxy Digital مایک نووگراتز خریداری شد) دریافت کرد. انتقال دوم به Bitstamp از کیف پولی که متعلق به Bittrex است انجام شده است

XRP بیش از ۸ درصد افزایش می یابد

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، رمزارز XRP وابسته به ریپل طی بیست و چهار ساعت گذشته ۷٫۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

در زمان نگارش این خبر، XRP با ۰٫۷۹۸۳ دلار در حال مبادله است و رشد قیمت در مجموع ۸٫۱۰ درصد می باشد. رشد قیمت در نتیجه رد قاضی تلاش های کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای جلوگیری از استفاده ریپل از دفاع عادلانه خود در دعوای حقوقی رخ داده است

مطلب کامل  اندازه‌گیری ریسک‌های ثبات مالی مرتبط با ارزهای دیجیتال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *