طلای زامبی برای بازیکنان مالی یک رمزارز دیجیتال با پشتوانه طلای واقعی به ارمغان می آورد

زامبی گلد از توکن خود با نام ZGD رونمایی کرد. پس از راه اندازی این توکن، زامبی گلد با افتخار ادعا می کند که اگر بیت کوین و طلا صاحب فرزند شوند، قطعا این رمزارز، ZGD خواهد بود. شرکت معدنی که در توسعه دارایی های معدنی منتخب و عملیات تولید طلا تخصص دارد، این رمزارز را دارایی می داند که توسط طلای واقعی، افراد واقعی و عملیات معدنی واقعی پشتیبانی می شود.

تیم Zambesi اولین مرحله از پیش فروش ICO خود را در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲  راه اندازی کرد و ۶۰ میلیون توکن را با قیمت ۰٫۱۰ دلار برای مدت زمان محدودی اختصاص داده بود.

فاز دوم عرضه سکه در ۱۴ فوریه ۲۰۲۲ آغاز شد و قرار است در ۱۴ مارس به پایان برسد. سرمایه گذاران اولیه فقط کمتر از سه هفته فرصت دارند تا وارد شوند و توکن طلای زامبیسی را با قیمت پایین ۰٫۱۵ دلار جمع آوری کنند. توکن ZGD همچنین دارای یک لیست تضمینی در یک صرافی معتبر با قیمت ۰٫۳۰ دلار در ۱۲ می است.

اکوسیستم پروژه اکثر سرمایه گذاری ها را به سمت تامین مالی خرید کارخانه طلای Zambesi Gold (Pty) و سایر عملیات معدنی هدایت می کند. ZGD توسط طلای واقعی استخراج شده از معادن مختلف پشتیبانی می شود و در حسابی که توسط یک بانک متولی مستقل A+ اداره می شود، قفل شده است.

وجوه جمع‌آوری‌شده از ICO اولیه به تیم پروژه کمک کرده است تا اولین کارخانه طلای خود (گسترش به معدن Middelvlei) را که ظرفیت ماهیانه ۵۰,۰۰۰ تن دارد را تامین کند. ۷۵ درصد از کل سود طلا برای تملک و عملیات معادن جدید تأمین مالی خواهد شد، در حالی که مابقی عواید به نفع دارندگان توکن خواهد بود

مطلب کامل  بیت‌کوین به احتمال زیاد در هفته جاری روند نزولی خود را ادامه خواهد داد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *