صرافی کریپتو بایننس مجوز ارائه دهنده خدمات کریپتو بحرین را دریافت کرد

صرافی کریپتو بایننس به لطف مجوز اعطا شده توسط بانک مرکزی بحرین، خدمات کاملاً تنظیم شده را به اولین کشور خود در خاورمیانه ارائه خواهد کرد.
بحرین توانست این مجوز را از طریق شورای همکاری کشورهای عربی خلیج فارس (GCC) صادر کند. مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao مجوز ارائه خدمات دارایی های رمزنگاری شده را در ۱۴ مارس اعلام کرد.مجوز جدید بایننس به آن اجازه می دهد خدمات رمزارزی، از جمله معامله، نگهداری و مدیریت پورتفولیو را برای مشتریان در کوچکترین اقتصاد خاورمیانه ارائه دهد. دسامبر گذشته بایننس تأییدیه اصلی برای فعالیت در بحرین را دریافت کرد. آن تأییدیه اکنون به یک مجوز کامل تبدیل شده است.
رشید المراج( Rasheed Al Maraj)، رئیس بانک مرکزی بحرین (CBB)، گفت که این بانک “در حال توسعه مقررات منطبق با روندهای جهانی” است که “نوآوری و بهترین شیوه ها را امکان پذیر می کند.”
این مجوز به بایننس اجازه می دهد تا به تلاش های توسعه خود در سراسر حوزه های قضایی جهانی و در عین حال مطابق با مقررات محلی ادامه دهد. هفته گذشته، CZ اعلام کرد که بایننس می خواهد کسب‌وکارهای سنتی را در هر بخش اقتصادی در سراسر جهان «شناسایی و سرمایه‌گذاری کند» و قصد دارد آن‌ها را به ارزهای دیجیتال متصل کند.
بحرین علیرغم اندازه آن نسبت به سایر کشورهای منطقه، یکی از کشورهای دوستدار رمزارز در خاورمیانه بوده است. CBB با موفقیت سیستم پرداخت کریپتو اونیکس JP Morgan را در ژانویه آزمایش کرد.

مطلب کامل  بیت کوین با افزایش قیمت کالاها مقاوم است قدرت دلار ممکن است صدمه ببیند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *