صرافی رین در خاورمیانه اعلام کرده که در نظر دارد رمزارز شیبا اینو را در فهرست قرار دهد

رین فایننشیال (Rain Financial)، اپراتور این پلتفرم معاملاتی، ۱۱۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B خود به دست آورد. این جمع آوری سرمایه توسط شرکت سرمایه گذاری پارادایم(Paradigm) مستقر در سانفرانسیسکو انجام شد. این صرافی گفت که از این سرمایه وارد شده برای گسترش حضور خود در پاکستان و ترکیه استفاده خواهد کرد.

در سال ۲۰۱۹ Rain با دریافت تاییدیه از بانک مرکزی بحرین، اولین صرافی ارز دیجیتال دارای مجوز کامل در منطقه خاورمیانه شد. قبل از آن، ۲٫۵ میلیون دلار از بیت مکس (BitMEX) و بلاک واتر (Blockwater) مستقر در کویت جمع آوری کرده بود. در سال ۲۰۲۱  این صرافی دور سرمایه گذاری ۶ میلیون دلاری سری A خود را تکمیل کرد و سرمایه شرکت VC MEVP Capital و سایر سرمایه گذاران را جذب کرد.

این پلتفرم ارز دیجیتال مستقر در بحرین، بیش از ۱۸۵۰۰۰ کاربر فعال دارد و اکنون نزدیک به ۲ میلیارد دلار تراکنش را پردازش کرده است.

Rain علاوه بر راه اندازی صرافی رمزنگاری، خدمات حضانتی نیز ارائه می دهد.

حرکت نزولی شیبا اینو

جدا از فهرست جدید این صرافی، شیبا اینو نیز از پذیرش رو به رشد معامله گران برخوردار است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، AMC Theaters، بزرگترین زنجیره سینما در جهان، اوایل این ماه شروع به پذیرش این ارز دیجیتال کرد.

با این حال، این رمزارز با وجود این دستاوردها، همچنان از نظر قیمتی با مشکل مواجه است. رمزارز SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته ۲٫۶۱ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در جایگاه پانزدهم از نظر ارزش بازار قرار دارد.

به طور کلی، این رمزارز، ۷۴٫۶۲ درصد نسبت به بالاترین میزان خود در اکتبر کاهش یافته است.

رقیبش، دوج کوین (Dogecoin) حتی موقعیت بدتری دارد و ۸۴٫۲۷ درصد از اوج خود سقوط کرده است.

مطلب کامل  یک کاربر ردیت ۱۰۰ دلار بیت کوین را برای نسل‌های بعد از خود تا سال ۲۱۲۲ مخفی کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *